ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Канадські військові перевірили інструкторів центру ВМС

10 Січня 2020
Канадські військові перевірили інструкторів центру ВМС

У Миколаєві на базі 203-го центру підготовки сержантів ВМС  відбулося інструкторсько-методичне заняття щодо стандартизації основних підходів та принців сучасного навчального процесу під час підготовки сержантського складу.

Цього разу в ролі курсантів були інструктори 203-го центру та Навчального центру ВМС України.

– Кожну невеличку перерву поміж курсами ми використовуємо для підвищення рівня власних інструкторів. Сьогодні, на прикладі занять з підготовки піхотних підрозділів, ми вирішили провести відпрацювання єдиного стандарту, яким повинен керуватись інструктор, – сказав начальник 203-го центру підготовки сержантів ВМС старший мічман Юрій Клімкін. – Ми запросили канадських представників штабу операції UNIFER для надання методичної допомоги щодо вдосконалення програми підготовки.

Загалом, заняття нараховувало декілька етапів, таких як пояснення методики та специфіки підготовки, демонстрації навчальних елементів, і, власне, практичного відпрацювання завдання.

Отримавши роз’яснення щодо завдання, учасники заняття на прикладі демо-групи побачили, що саме і як потрібно робити. Після цього розпочалася практична фаза навчань.

За підсумками інструкторсько-методичного заняття, канадські інструктори зауважень не мали та відмітили, що українські інструктори добре засвоїли іноземний досвід підготовки кадрів.

– На основі відпрацьованого заняття цього року відбуватимуться й усі інші види занять. З медицини, тактичної, вогневої та інженерної підготовки, – додав старший мічман Юрій Клімкін.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Вишкіл, Новини