ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Бойовий пес Капрал — талісман роти на передовій

22 Січня 2020
Бойовий пес Капрал — талісман роти на передовій

Пітбультер’єр Капрал з 2016 року перебуває на фронті з бійцями механізованої бригади. Хворим і пораненим армійці забрали його до підрозділу. Відтоді він так і залишився з ними. Щодня супроводжує бійців на пости, а відчуваючи небезпеку, попереджає про це воїнів у різні способи.

— Кілька тижнів тому Капрал потрапив під обстріл ворога та був у важкому стані. Коли я проводив огляд позицій, побачив його непритомним. Наші військові медики надали йому невідкладну медичну допомогу. Серед медичного персоналу був і ветеринар за фахом, який реанімував Капрала, врятувавши йому життя. Нині пес уже одужав і знову з нами в бойовому строю, як завжди виходить з хлопцями на чергування. В нього є інстинкт самозбереження, і від нього це передається нам. Особисто я, піклуючись про когось, відпочиваю від своїх рутинних обов’язків, це розвантажує від думок про війну, — розповів військовослужбовець Віталій.

Як зазначають військові, Капрал уже є їхнім побратимом, попри всі хвороби та поранення, він залишається на фронті, а невдовзі після ротації повернеться в частину, адже його там дуже люблять і поважають. Для армійців він — талісман роти. Тож військові планують зробити шеврон свого підрозділу з зображенням Капрала, щоб підкреслити його значущість на передовій.

24

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Публікації