ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

300 молодих офіцерів поповнять військові колективи практично всіх видів і родів ЗС України

Новини
26 Січня 2020, 9:30
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У містечку «Гвардійське» Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся черговий випуск військовослужбовців, які пройшли Курси перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб офіцерського складу, прийнятих на військову службу за призовом у 2019 році. Тобто це – офіцери запасу, що колись закінчили військові кафедри при цивільних закладах вищої освіти, але не мали практичного досвіду армійської служби.

Як розповів начальник Центру підвищення кваліфікації Національної академії полковник Валерій Супріган, протягом трьох місяців 300 молодших офіцерів пройшли відповідну допідготовку. Незалежно від фаху, з усіма військовослужбовцями проводилися заняття з вогневої, тактичної, медичної, інженерної підготовки, а також з організації зв’язку, радіаційного, хімічного та біологічного захисту, морально-психологічного забезпечення тощо.  Здебільшого тут навчалися ті, хто на військових кафедрах опановував спеціальність за напрямком командирів механізованих підрозділів, офіцерів-артилеристів, військових інженерів та фахівців морально-психологічного забезпечення. Заняття проводили інструктори 184-го Навчального центру, Міжнародного центру миротворчості та безпеки і Національної академії сухопутних військ, які мають бойовий досвід.

– Це вже п’ятий випуск Центру підвищення кваліфікації Національної академії сухопутних військ. Починаючи з 2017 року Центр підготував майже півтори тисячі офіцерів, які зайняли первинні офіцерські посади у військах. Як показує досвід, близько 40% з кожного випуску підписує контракт і залишається у війську, – зауважив полковник Валерій Супріган.

Молоді офіцери будуть служити здебільшого не у бойових військових частинах, насамперед це переважно батальйони охорони, бази зберігання, штаби. А навіть якщо попадуть у бойові частини, то вони не будуть залучатися до виконання завдань в операції Об’єднаних сил.

Левова частка випускників курсів поповнить частини Сухопутних військ, більше ніж 40 осіб – Військово-Морські Сили, 35 осіб – частини Повітряних Сил, більше ніж 10 – Десантно-штурмові війська та інші. До речі, трохи більше ніж 10% випускників – це офіцери-жінки, які у переважній більшості бажають залишитися у війську за контрактом.

Від імені начальника Академії, колективу видового навчального закладу, науково-педагогічних працівників випускників Курсів привітав заступник начальника Академії з наукової роботи полковник Андрій Слюсаренко. Він побажав випускникам успіхів у службі, а також запевнив, що у разі потреби вони завжди можуть звернутися до своїх викладачів за допомогою чи консультацією.

Уже сьогодні лейтенанти роз’їдуться до своїх військових частин, де на них  із нетерпінням чекають командири.

 


Президент обговорив з військовими кроки для захисту Одещини від ворожих ракет та дронів
Президент обговорив з військовими кроки для захисту Одещини від ворожих ракет та дронів

Президент України Володимир Зеленський провів на Одещині координаційну нараду з Командуванням ВМС щодо безпекових питань Південного регіону.

«Дав прикурити»: FPV-дрон позбавив окупанта одразу двох шкідливих звичок
«Дав прикурити»: FPV-дрон позбавив окупанта одразу двох шкідливих звичок

Український дрон назавжди позбавив російського загарбника двох вкрай шкідливих звичок. Перша — це вторгнення до чужих країн, а друга — куріння.

Покровський, Гуляйпільський та Слов’янський: Генштаб ЗСУ назвав напрямки з найбільшою ворожою активністю
Покровський, Гуляйпільський та Слов’янський: Генштаб ЗСУ назвав напрямки з найбільшою ворожою активністю

Від початку доби між Силами оборони та російськими окупаційними військами відбулося 71 бойове зіткнення.

Ворог намагається розсікти лівобережний плацдарм ЗСУ в районі Куп’янська
Ворог намагається розсікти лівобережний плацдарм ЗСУ в районі Куп’янська

Окупанти намагаються розсікти лівобережний плацдарм ЗСУ в районі Куп’янська, щоб хоч якось наблизити реальність до заяв генштабу рф.

ВАКАНСІЇ
Olx Водій, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Оператор БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Харків

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

Olx кулеметник 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

WorkUa Водій-кранівник (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Olx Старший стрілець-оператор

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

RobotaUa Водолаз-сапер

від 17000 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області