ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Полозов назвав причину зупинки слідства в справі захоплених Росією українських моряків

Новини
30 Січня 2020, 18:20
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Адвокат звільнених українських військових моряків Микола Полозов у фейсбуці відзначив, що ФСБ РФ призупинила слідство через 14 місяців після захоплення моряків.

«У справі українських моряків призупинене слідство з таких підстав: місце перебування підозрюваного або обвинуваченого відоме, проте реальна можливість його участі в кримінальній справі відсутня»,
– зазначив Полозов.

Однак, за словами юриста, досі залишається загроза поновлення кримінальної справи у Росії проти українців, адже вони залишаються в статусі обвинувачуваних. А це дозволяє Москві відновити провадження у будь-який момент протягом 10 років – до закінчення термінів притягнення моряків до кримінальної відповідальності.

До того ж, зазначені обставини можуть обмежувати переміщення моряків за межами України і не дають їм гарантії безпеки від можливих спроб притягнення до кримінальної відповідальності з боку Росії.

Тому сторона захисту буде оскаржувати цю постанову російських слідчих.

«Наше ключове завдання — унеможливити обставини подальшого притягнення до кримінальної відповідальності українських військових моряків у межах російської юрисдикції та нівелювати будь-які негативні правові наслідки для них у майбутньому», – підсумував Полозов.П


Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Водій-електрик кат. С, СЕ, військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід (в/ч А4806)

Старший технік, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Командир взводу

від 24000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

Фахівець з кібербезпеки

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Технік служби захисту інформації

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

Електро-газозварювальник, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр