ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові зв’язківці вшанували пам’ять Героїв Крут

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Січня 2020, 14:59

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації пройшли урочистості з нагоди 102-ї річниці створення цього навчального закладу. Під час них відбулося покладання квітів до Меморіалу загиблим офіцерам-зв’язківцям та меморіальної дошки Героям Крут, чиє ім’я з 2018-го носить цей військовий виш.

– Сьогодні вся країна відзначає 102-гу річницю битви під Крутами. У 1918-му чотириста юнаків із юнкерської школи імені Богдана Хмельницького та студенти Києва вирушили на захист Української Народної Республіки під Крути. Вони протистояли шеститисячному війську Муравйова. Завдяки цьому бою керівництву УНР вдалося переформувати основні сили, які були в Києві. А нині найкращі сини та дочки України продовжують захищати її на Сході, – зазначив під час виступу заступник начальника інституту полковник Віталій Тарасов.

За його словами, серед військовослужбовців вишу майже 200 є учасниками АТО/ООС, 25 з яких відзначені державними нагородами (17 із них вшановано посмертно).

На цю знаменну й водночас трагічну подію завітали і ліцеїсти зі Львівського ліцею імені Героїв Крут. Після урочистостей вони змогли ознайомитися з навчально-матеріальною базою, побутовими умовами курсантів та відвідати музей вишу.

Цього дня військовослужбовці інституту разом із його начальником генерал-майором Євгеном Степаненком також узяли участь у покладанні квітів до пам’ятного хреста на Аскольдовій могилі. Цей захід відбувся за участю Президента України Володимира Зеленського.

Фото Дмитра Юрченка

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram