ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Українські військові взяли в полон диверсанта

Новини світу та України ООС
Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Січня 2020, 10:08

Група українських військових розвідників у районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі захопила в полон бойовика російсько-окупаційних військ. Про це інформує пресцентр ООС.

Повідомляється, що 27 січня під час обстеження території між взводними опорними пунктами смуги відповідальності одного з підрозділів Об’єднаних сил українськими розвідниками було затримано представника збройних формувань Російської Федерації.

«У затриманого 1991 року народження було вилучено військовий квиток так званої «ДНР», що свідчить про його належність до збройних формувань, які входять до складу російсько-окупаційних військ», – повідомляє пресслужба ООС.

Наголошується, що бойовик під час висування з своїх позицій та перетину лінії зіткнення він підірвався на мінному загородженні, встановленому самими ж російськими окупантами. Інші члени ворожої ДРГ кинули пораненого та повернулися на свої позиції.

«Українські військовослужбовці надали затриманому окупанту, який отримав чисельні мінно-вибухові поранення, необхідну медичну допомогу та доправили до військового шпиталю», – йдеться в повідомленні.

Наразі він перебуває під наглядом лікарів та надає свідчення про злочинні дії російської окупаційної адміністрації.

Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків
Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків

Оператори 3-го батальйону «Свобода» 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» зробили успішну засідку.

Вогняне відкриття курортного сезону: у Криму запалали нафтосховища
Вогняне відкриття курортного сезону: у Криму запалали нафтосховища

Підрозділи Middle-strike ССО ЗСУ уразили у ніч проти 7 червня нафтобазу «Семиколодезянська» та нафтовий термінал в окупованому Криму.

«Зробили там підземні Лас-Вегаси»: російські пілоти під Куп’янськом зарилися глибоко
«Зробили там підземні Лас-Вегаси»: російські пілоти під Куп’янськом зарилися глибоко

За три рокі на позиціях окупанти глибоко врилися в землю, щоб сховатися від дронів.

Розпаковка з розвалом: тероборонці розбирають окупантів до термобілизни
Розпаковка з розвалом: тероборонці розбирають окупантів до термобілизни

Пілоти FPV-дронів 117-ї бригади територіальної оборони вмілими влучаннями позбавляють російських штурмовиків засобів захисту та форми.

Спиною, задом, п’ятками: окупанти показали різні стилі прийому наших дронів
Спиною, задом, п’ятками: окупанти показали різні стилі прийому наших дронів

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка виклали добірку різанини російських штурмовиків.

Навалили росіянам, наліпили вареників: прикордонники сумістили приємне з корисним
Навалили росіянам, наліпили вареників: прикордонники сумістили приємне з корисним

Мінометники прикордонної комендатури швидкого реагування 5-го прикордонного загону після нанесення вогневого ураження по ворогу знайшли час для гастрономії.

ВАКАНСІЇ
Кулеметник

від 21400 до 121400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Кулеметник

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

Оператор-майстер БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

Помічник начальника станції радіоперешкод

від 23000 до 121000 грн

Одеса, Одеська область

Водій

від 20100 до 20100 грн

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Оператор відділення радіоелектронної боротьби

від 25000 до 65000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---