ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Батьківське серце» дітям загиблих воїнів

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Січня 2020, 8:36 6

У приміщенні Рівненської обласної філармонії відбулась церемонія вручення срібних відзнак «Батьківське серце» 109 діткам загиблих воїнів АТО (ООС).

Підтримати дітей, чиї батьки, виборюючи краще майбутнє України, стали янголами-охоронцями, зібрались військові, волонтери, священники та представники родин, які втратили годувальників.

Присутні заспівали Гімн України та вшанували хвилиною мовчання кожного, хто склав свою голову заради майбутнього своєї країни. Право вручення кулонів-оберегів було надано представникам спілки «Бойове Братерство України» – воїнам, які самі пройшли через гирло неоголошеної війни.

Захід проведено з ініціативи громадської спілки «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України» за сприяння Рівненської обласної державної адміністрації, Департаменту соціального захисту населення, управління культури і спорту Рівного, Рівненської обласної філармонії.

На Волині урочистості відбулись у Луцькому міському палаці культури. Тут «срібні сердечка» отримали 165 дітей, батьки яких загинули за суверенітет, територіальну цілісність та недоторканість держави. Діти загиблих героїв порадували учасників заходу своїми виступами: вони співали та декламували вірші, присвячені Україні та її захисникам. У кожному з обласних центрів діти й дорослі відвідали пам’ятні стели, де квітами та лампадками вшанували Героїв Майдану та українських воїнів.

Як зазначив ініціатор проєкту Павло Жебрівський, на жаль, війна не рахується із нашими бажаннями і забирає найкращих та, незважаючи на це, батьки назавжди залишаються оберегом у серцях своїх дітей.

– На сьогодні вручено більше 1200 таких оберегів по всій території України. Наша мета – аби сердечко з оберегом свого батька носила на грудях кожна дитина загиблого героя, а таких в Україні від 6 до 7 тисяч.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Соціальний захист