ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Контррозвідка СБУ: «Колишні та чинний посадовці Міноборони привласнили понад 32 мільйони»

Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 22 Січня 2020, 16:26

Контррозвідка Служби безпеки України викрила механізм привласнення бюджетних коштів під час виконання державного оборонного замовлення. Як повідомляється на сайті СБУ, оперативники спецслужби встановили, що протягом 2017–2019 років власник одного з чернігівських комерційних підприємств уклав два договори з Міноборони загальною вартістю понад 100 мільйонів гривень.

Як повідомляють контррозвідники, один із контрактів передбачав поставки пристроїв для систем захисту бойових гелікоптерів. За сприяння колишніх військових високопосадовців, зокрема одного із заступників міністра, у ньому була значно завищена вартість продукції військового призначення.

Частину перерахованих МО коштів підприємець через низку підконтрольних підприємств перевів у готівку шляхом проведення фіктивних безготівкових операцій. Виведені у «тінь» гроші привласнили учасники оборудки.

«За попередніми підрахунками сума завданих зловмисниками державному бюджету збитків становить понад 32 мільйони гривень»,  інформує Служба безпеки України.

У ході проведення низки санкціонованих обшуків у військових підрозділах відповідальних за закупівлю продукції, зокрема, в Києві, Харкові та Чернігові правоохоронці вилучили фінансову та платіжну документацію, печатки комерційних структур, які брали участь у протиправних оборудках.

«Кримінальне провадження розпочато за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до протиправної діяльності», йдеться в повідомленні.

Відомо, що серед фігурантів справи — один нинішній співробітник Міноборони.

Читайте нас у Facebook
Окупанти відрізали голови двом загиблим українським воїнам — Генштаб ЗСУ
Окупанти відрізали голови двом загиблим українським воїнам — Генштаб ЗСУ

Це трапилося 12 травня на Гуляйпільському напрямку, де воїни 225-го штурмового полку потрапили в засідку, яку зробила інфільтрована група противника.

Вимагав 50 тисяч гривень у підлеглої: на Дніпровщині викрили замкомбата
Вимагав 50 тисяч гривень у підлеглої: на Дніпровщині викрили замкомбата

Повідомлено про підозру у вимаганні та одержання неправомірної вигоди заступнику командира батальйону з психологічної підтримки.

Фіктивна робота для відстрочки: у Житомирі директор коледжу отримав підозру
Фіктивна робота для відстрочки: у Житомирі директор коледжу отримав підозру

У Житомирі повідомили про підозру 12 чоловікам, які, за даними слідства, були фіктивно працевлаштовані до професійного коледжу для отримання відстрочки від мобі

Нова хвиля мобілізації може добити економіку росії — СЗР
Нова хвиля мобілізації може добити економіку росії — СЗР

Нова ймовірна хвиля мобілізації на росії може стати не лише серйозним соціальним потрясінням, а й каталізатором масштабної економічної кризи.

Виготовляли фальшиві посвідченням для ухилянтів: на Прикарпатті судитимуть чотирьох
Виготовляли фальшиві посвідченням для ухилянтів: на Прикарпатті судитимуть чотирьох

Викрито масштабну схему виготовлення та використання фіктивних документів задля уникнення мобілізації.

Ворог запустив по Україні майже 900 дронів за добу — Повітряні Сили
Ворог запустив по Україні майже 900 дронів за добу — Повітряні Сили

Вдень 13 травня (з 08.00 по 18:30) противник атакував 753 ударними БПЛА. З урахуванням нічної атаки (139 БПЛА), усього було запущено 892 ворожих безпілотників.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Кропивницький

Старобільський РТЦК та СП

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 25000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Оператор безпілотного летального апарату

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Старший механік-водій, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

65 ОМБр

Аналітик групи розвідки

від 22000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

--- ---