ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ветерани війни показали школярам майстер-клас

Публікації
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Січня 2020, 16:11

Представники ветеранського руху Миколаєва в рамках проєкту «Школа вихідного дня» провели майстер-клас для учнів Лиманівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Захід був присвячений мужнім воїнам, які обороняли Донецький аеропорт.

Ветерани підготували п’ять різних місць, де учні мали можливість зібрати та розібрати зброю, постріляти в електронному тирі й отримати нові знання з домедичної підготовки.

За словами інструктора Сергія Гуссіді, медициною зацікавився під час мобілізації. Саме тоді кілька разів під час бойових дій допомагав пораненим побратимам. Після занять військові поділися спогадами з дітьми.

— Ми розповіли юнакам приклади з реальних бойових дій, де ми були, як ми стріляли, як надавали допомогу, евакуйовувалися. Наші історії їх дуже зацікавили. Далі, під час вибору професії, вони, можливо, враховуватимуть ті знання, які ми їм надали. Тому ми намагаємось поєднати військовий досвід із цивільним життям, де може щось їм знадобиться, — розповів Сергій Гуссіді.

Окрім цього, школярам провели інструктаж безпечної поведінки з вибухонебезпечними предметами, а також майстер-класи з козацького та військово-прикладного багатоборства.

Кореспондент АрміяInform
Петербурзька нафтобаза, військовий об’єкт: Президент розповів про результати нових діпстрайків
Петербурзька нафтобаза, військовий об’єкт: Президент розповів про результати нових діпстрайків

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що у ніч на 3 червня українськими захисниками було уражено важливі об’єкти на території росії.

Ваш рекрутинговий ролик може прозвучати в ефірі Армія FM: як надіслати інформацію
Ваш рекрутинговий ролик може прозвучати в ефірі Армія FM: як надіслати інформацію

Ваша військова частина шукає мотивованих людей до своїх лав? Армія FM готова розповісти про це своїм слухачам.

Сили оборони уразили сім пунктів управління противника та чотири артсистеми
Сили оборони уразили сім пунктів управління противника та чотири артсистеми

Минулої доби українські війська завдали ударів по місцях зосередження російських окупаційних сил, уразивши низку важливих цілей.

Ціна війни для росії: противник за добу втратив озброєння майже на пів мільярда доларів
Ціна війни для росії: противник за добу втратив озброєння майже на пів мільярда доларів

Російська окупаційна армія продовжує зазнавати масштабних втрат на фронті. За минулу добу противник втратив техніки на загальну суму $435 млн.

Зіпсували путіну форум: українські БПЛА атакували Санкт-Петербург, спровокувавши в місті масову паніку
Зіпсували путіну форум: українські БПЛА атакували Санкт-Петербург, спровокувавши в місті масову паніку

У середу, 3 червня, вранці українські ударні безпілотники атакували нафтопереробну інфраструктуру в порту Санкт-Петербурга.

Пам’яті Олексія Лисенка
Пам’яті Олексія Лисенка

Олексій Лисенко — офіцер ЗС України, загинув у 2016 році.

ВАКАНСІЇ
Водій-військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Миколаїв

38 Окрема Бригада Морської Піхоти

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Сержант із матеріального забезпечення

від 27000 до 127000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Middle Project Manager

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

Оператор відділу розвідки та корегування БпАК

від 50000 до 120000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

Оператор FPV-дрона

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

--- ---