Про найвідоміше застосування винищувача F-16 під час інциденту, який потенційно міг стати однією зі спроб замаху на Дональда Трампа, розповідає АрміяInform. Патрулювання…
На ДП «Миколаївський суднобудівний завод» завершилися планові роботи та технічне обслуговування десантного корабля «Юрій Олефіренко».
Для якнайшвидшого повернення корабля до строю, більше сотні працівників суднобудівного підприємства проводили роботи з обстеження, перевірки та ремонту вузлів і механізмів судна.
Передусім було відновлено систему головного двигуна та дизель-генераторів. Також були проведені роботи з очищення та фарбування зовнішньої обшивки і конструкцій корпусу десантного корабля, відремонтовано електромеханічну частину, носову десантну апарель, гвинто- стернову систему та якірно-швартовий пристрій.
Для того, щоб корабель повернувся до місця базування, у Миколаєві розвели мости.
Як планується, після повернення до пункту постійної дислокації, корабель пройде ходові випробування.
Нагадаємо, що середній десантний корабель «Юрій Олефіренко» – найбільший корабель такого класу у ВМС ЗС України. Три роки тому його перейменували на честь загиблого під Маріуполем командира 73-го Морського центру спецпризначення капітана 1 рангу Юрія Олефіренка (раніше корабель носив назву «Кіровоград»).
Головне призначення корабля ‒ транспортування у райони виконання бойових завдань підрозділів морської піхоти та спеціального призначення, зі штатним озброєнням та технікою і подальшим десантуванням на узбережжя.
Варто додати, що наразі Державне підприємство «Миколаївський суднобудівний завод», спільно з Командуванням військово-Морських Сил ЗС України формує портфель замовлень для заводу на 2020 та подальші роки.
Дронарі 148 артилерійської Житомирської бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ зробили підбірку знищення мотоциклів, які росіяни використовують для штурмових дій.
Президент України Володимир Зеленський вручив сертифікати на отримання квартир Героям України та членам родин полеглих воїнів, які відзначені цим званням посмертно.
Сьогодні внаслідок падіння уламків ворожого БПЛА в одному з міст області виникла пожежа в багатоквартирному житловому будинку.
За десять місяців 2024 року закупівельна агенція Міністерства оборони України «Державний оператор тилу» (ДОТ) зекономила 16.7 млрд грн на закупівлях тилового майна. Зокрема, на контрактуванні продовольчого забезпечення вдалося заощадити 7 млрд грн, на пальному – 6 млрд грн, а на речовому майні – 3.7 млрд грн.
Міноборони отримало перший патент на технологію детекції ворожих FPV-дронів під назвою «Вітряк М».
У районі Вовчанська важкі бої — по українських захисниках працюють артилерія, міномети, дрони, авіація та снайпери.
Захищаємо світ
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
від 23000 до 123000 грн
Мукачеве, Закарпатська область
Про найвідоміше застосування винищувача F-16 під час інциденту, який потенційно міг стати однією зі спроб замаху на Дональда Трампа, розповідає АрміяInform. Патрулювання…