ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Іран визнав, що помилково збив український літак

Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Січня 2020, 8:30 3

Іран заявив, що літак Boeing 737-800 компанії «Міжнародні авіалінії України» ненавмисне збила іранська ракета, оскільки його прийняли за ворожий об’єкт.

Про це заявили у генеральному штабі Збройних сил Ірану, повідомляє телеканал РressTV.

У заяві вказано, що іранські військові «ненавмисне» збили український літак, внаслідок чого загинули 176 осіб. Причиною називають «людський чинник».

Також заначено, що відповідальних за трагедію буде покарано, а іранський уряд вибачається перед сім’ями загиблих.

Помилка була спричинена тим, йдеться у заяві, що літак здійснив різкий, несподіваний поворот у бік засекреченої військової бази.

Перед катастрофою авіалайнера розвідувальний американський супутник зафіксував теплові плями двох іранських ракет, які були випущені в напрямку українського літака.

Літак компанії «Міжнародні авіалінії України» розбився вранці 8 січня після зльоту з тегеранського аеропорту імені Імама Хомейні.

На борту лайнера, що здійснював рейс PS752 за маршрутом Тегеран – Київ, перебували 176 осіб: 167 пасажирів і 9 членів екіпажу. Всі вони загинули. Серед них 82 – громадян Ірану, 63 – Канади, 11 – України (двоє пасажирів та дев’ятеро членів екіпажу), 10 – Швеції, 4 – Афганістану, а також по 3 громадян Німеччини та Великої Британії.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини світу та України