У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…
На борту літака «Міжнародних авіаліній України», що розбився в Ірані, перебували 176 осіб. Як повідомляє «Укрінформ» з посиланням на місцеве інформаційне агентство ISNA, про це поінформував представник аеропорту імені Імама Хомейні в Тегерані Алі Кашані.
«Речник міжнародного аеропорту Імама Хомейні Алі Кашані заявив, що літак, який прямував до Києва і перевозив 176 пасажирів та екіпаж, розбився поблизу Паранд, приблизно в 60 кілометрах на південний захід від Тегерана», йдеться у повідомленні.
За інформацією сервісу відстеження місцеперебування повітряних суден Flightradar, літак Boeing 737 перестав передавати сигнал через 2 хвилини після зльоту.
«PS752 вилетів із Тегерана о 2:42 за місцевим часом. Останні дані отримані о 2:44 за місцевим часом», написав Flightradar у Twitter.
Нагадаємо, що раніше повідомлялося: літак МАУ Boeing 737 розбився поблизу іранської столиці незабаром після зльоту з аеропорту Імама Хомейні в Тегерані рано в середу. Літак прямував із Тегерана до Києва.
Як повідомив заступник директора Департаменту — начальник управління консульського забезпечення МЗС Василь Кирилич, «за попередньою інформацією представника авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», 8 січня після зльоту з міжнародного аеропорту Імама Хомейні (м. Тегеран) пасажирський літак авіакомпанії МАУ зазнав катастрофи і впав неподалік аеропорту».
Попередньо причиною катастрофи називають технічні неполадки. Представник агентства з надзвичайних ситуацій Ірану Пір Хоссен Куліванд заявив, що ніхто з тих, хто перебував на борту літака МАУ, не вижив. За його словами, рятувальники намагаються знайти тіла загиблих.
Співчуття родинам загиблих пасажирів висловив Президент України Володимир Зеленський.
«Страшна звістка з Близького Сходу. Сьогодні вранці після зльоту з міжнародного аеропорту Імама Хомейні (м. Тегеран) пасажирський літак авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» зазнав катастрофи і впав неподалік аеропорту», — написав Володимир Зеленський у фейсбуці.
Він додав, що за попередніми даними, всі пасажири та члени екіпажу загинули. «Наше посольство уточнює інформацію щодо обставин трагедії та списків загиблих. Мої щирі співчуття рідним та близьким усіх пасажирів і членів екіпажу», — наголосив Президент України.
У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.
Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.
Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.
Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.
В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.
Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.
Медична сестра, військовослужбовець
від 21000 до 190000 грн
Вся Україна
22 окрема механізована бригада
У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…