ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як готують та у що складають сухпаї для передової?

20 Грудня 2019
Як готують та у що складають сухпаї для передової?

Український сухпай нового зразка відповідає стандартам НАТО і забезпечує військових ЗСУ необхідними поживними речовинами. Так заявляють у пресслужбі Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

«Страви готують у паровому статичному автоклаві та проходять стерилізацію, забезпечуючи довготривале зберігання їжі без холодильника. Для зручності розігріву додається безполуменевий нагрівач їжі хімічної дії. 10 хвилин – і їжа гаряча, як удома», – зазначають виробники.

Український сухпай нового зразка виготовляють на виробництві «Пирятинський делікатес» у Пирятинському районі Полтавщини. Продукція розроблена за участю наукових співробітників «Інституту громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України», відповідає стандартам Альянсу та забезпечує військового необхідними поживними речовинами. Харчі упаковують у реторт-пакети – це унікальна альтернатива жерстяній тарі.

Переваги цієї упаковки:

  • у ній можна стерилізувати і «варити» (термічно обробляти) продукти за температури до 120 – 140 С;
  • природний смак продукту не змінюється;
  • навіть після відкриття упаковки продукт можна зберігати у пакеті;
  • економія при виготовленні –  пакети у кілька разів дешевше, ніж жерстяна тара;
  • економія у транспортуванні й зберіганні: пакети займають у десятки разів менше місця, ніж жерстяна тара, та мають мізерну вагу;
  • легко розкриваються: не потрібен ніж або ключ.

У реторт-пакети можна пакувати майже повноцінні домашні обіди, але без громіздких банок і бляшанок. М’який вакуумний реторт-пакет можна носити у кишені чи в рюкзаку.

Як відбувається процес виготовлення українського сухпайка – дивіться у відеоролику або youtube-каналі

Читайте нас в Telegram
Публікації