ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Висококваліфікована перепідготовка для воїнів та їхніх родин

19 Грудня 2019
Висококваліфікована перепідготовка для воїнів та їхніх родин

У Чернігівському національному технологічному університеті завершилися курси професійної перепідготовки в рамках проєкту «Україна-Норвегія». Майже  три  місяці  учасники  АТО/ООС, військовослужбовці,  звільнені  в запас, та члени  їхніх родин  навчалися за напрямком: «Інтернет технології, WEB-дизайн та англійська мова в бізнесі».           Організацію навчання взяли на себе Норвезький університет NORD,  Міжнародний  фонд  соціальної адаптації  та громадська організація «Чернігів Європейський».

На урочистості до випускників завітав і почесний гість, аташе з питань оборони Королівства Норвегія підполковник Бойє Гардер Ліллеруд.

Кожен із 30 випускників після завершення курсів  отримав три дипломи, зокрема свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразка, спільний сертифікат університету NORD та Чернігівського національного технологічного університету та спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.

І надалі така перепідготовка надасть можливість випускникам знайти високооплачувану роботу та гідно представити себе на ринку праці.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини