ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові транспортники дообладнують для польотів міжнародними трасами

10 Грудня 2019, 16:50

На Державному підприємстві «Миколаївський авіаційний ремонтний завод «НАРП» триває передача до Повітряних Сил уже другого у цьому році технічно оновленого літака Іл-76МД. На літаку встановлено додаткове обладнання для здійснення польотів міжнародними трасами та нову цифрову систему БУР (бортовий пристрій реєстрації параметрів польоту), що дає змогу підвищити якість аналізу польотної інформації.

Як повідомили кореспондентові АрміяInform у Командуванні Повітряних Сил, з кожним роком літаки військово-транспортної авіації дедалі частіше залучають до заходів міжнародного співробітництва.

— Відповідно до вимог Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО), встановлені на літаку нові системи є обов’язковими для здійснення польотів міжнародними трасами, — повідомив полковник Борис Бондарчук, начальник відділу експлуатації — заступник начальника управління головного інженера авіації Командування Повітряних Сил ЗС України. — Їхня наявність на борту також є важливим чинником для набуття військовими частинами необхідних бойових спроможностей, що нині формуються на основі принципів і підходів НАТО.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook