ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі завершила свою роботу фотовиставка за участю АрміяInform «Одна війна – одна нація – два погляди». Далі експозиція їде до Львова

23 Грудня 2019
В Одесі завершила свою роботу фотовиставка за участю АрміяInform «Одна війна – одна нація – два погляди». Далі експозиція їде до Львова

У 59-му Будинку офіцерів у Одесі завершилася фотовиставка «Одна війна — одна нація — два погляди». Всі бажаючі одесити та гості міста ознайомилися з унікальними світлинами темою яких стала війна на Донбасі.

Нагадаємо, це спільний проєкт спеціальних кореспондентів АрміяInform та журналістки міжнародного фотоагентства SIPA PRESS Гаель Жірб.
До цього експозиція демонстувалася у Києві. Наступним містом, де можна буде побачити унікальні світлини буде Львів.

Декілька світлин з виставки та історії про них

Російське вторгнення  принесло смерть і горе в українські родини. Незважаючи на всі довгі роки війни, ми так і не змогли навчитися пробачати окупантам смерть наших Героїв. Весна 2016 року.

Ви знаєте, як це – спати всього по кілька годин упродовж місяця? Ви коли-небудь уявляли, до якої температури розпікається броня бойових машин під літнім сонцем? А може ви знаєте, що таке поранення чи смерть побратима від ворожої кулі? Є в житті речі, про які не можна розповісти словами – їх можуть розказати лише очі оборонців Батьківщини. Літо 2015 року.

Мати оплакує болючу втрату і голосить до фотографії, де зображено її сина, якого вбили російські окупаційні війська. Її сльози розмивають прірву між кровожерливим російським нашестям і прагненням Українського народу жити у цивілізованому світі. Весна 2017 року.

 

Стежте за нами в Instagram
Новини