ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Брюсселі обговорили перспективи оборонно-технічного співробітництва Україна ‒ НАТО

16 Грудня 2019
У Брюсселі обговорили перспективи оборонно-технічного співробітництва Україна ‒ НАТО

Генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Айварас Абромавичус взяв участь у 28-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва, яке відбулось 12 грудня в штаб-квартирі Альянсу.

‒ Ми зосередились на реформуванні самої суті існування Концерну та рухаємось в напрямку його корпоратизації. Нарешті склалися всі необхідні умови для впровадження важливих реформ, зокрема завдяки налагодженню дієвої взаємодії та наявності повної підтримки з боку Верховної Ради України і профільних міністерств, – зазначив Айварас Абромавичус.

Він також запропонував стороні НАТО розглянути можливість розширити формат залучення української промисловості до багатонаціональних проєктів НАТО, досліджень Промислово-дорадчої групи НАТО, підтримки та допомоги за напрямками стандартизації, контролю якості, оцінки відповідності оборонної продукції тощо.

‒ Дуже важливим та перспективним напрямом взаємодії може стати залучення наших підприємств до ремонту і модернізації озброєння та військової техніки радянської розробки/виробництва, яка експлуатується в країнах Альянсу. Ми готові також приєднатися  як співвиконавці до процесу розробки та виготовлення західних зразків ОВТ, – зауважив гендиректор Концерну.

Крім того, запропоновано поглибити співпрацю у сфері стратегічних авіаційних перевезень програми SALIS, повідомляє пресслужба ДК «Укроборонпром».

 

Читайте нас в Telegram
Новини