ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Соцдослідження Інституту Горшеніна та Фонду Фрідріха Еберта в Україні

Інфографіка
Прочитаєте за: 2 хв. 20 Грудня 2019, 18:48

За даними соціологічного дослідження, проведеного Інститутом Горшеніна в партнерстві з Фондом Фрідріха Еберта в Україні, якби референдум щодо вступу України в НАТО проводили сьогодні, то 51,2% українців проголосували б “за” вступ до Альянсу. Про це під час круглого столу “Чи підвищить впровадження стандартів НАТО у ЗСУ обороноздатність України?” повідомив перший віцепрезидент Інституту Горшеніна Віктор Соколов.

Якби референдум щодо вступу України в НАТО проводили нині, то 51,2% українців проголосували б «за» вступ. Проти ‒ 30,1%. Не голосували б 5,2%. 13,5% не змогли відповісти на запитання.

Якщо в лютому 2008-го вступ у НАТО підтримало 19,2% респондентів, то вже у травні 2013-го рівень підтримки сягнув 35,3%, а після початку конфлікту з РФ, у червні 2014 року, сягав 47,3% (у цей час опитування вже не проводили в Криму і на частині території Донецької та Луганської областей), в лютому 2015-го ‒ 54,1% і далі коливався на рівні 50%.

Якщо аналізувати двовимірні розподіли по регіонах України, можна побачити, що найбільшою підтримкою ідея вступу в НАТО користується на заході (за ‒ 72,1%, проти ‒ 11,2%) і півночі (за ‒ 62,3%, проти ‒ 23,7%). Найменша підтримка на сході (за ‒ 28,1%, проти ‒ 51,6%) та півдні (за ‒ 29,5%, проти ‒ 41,5%).

Якщо аналізувати двовимірні розподіли за віком, то традиційно потужна підтримка ідеї вступу в НАТО у молоді віком 18-29 років (за ‒ 55,9%, проти ‒ 25,8%), а проти виступають представники покоління 60+ (за ‒ 45,0%, проти ‒ 35,1%).

Читайте нас в Telegram
Як голіруч здолати дрон на оптоволокні: наші пілоти розповіли
Як голіруч здолати дрон на оптоволокні: наші пілоти розповіли

Командир 432-го батальйону безпілотних систем з позивним «Оса» розповів, як можна без жодних інструментів позбавити керування ворожий дрон.

Розстріляв трьох цивільних у Херсоні: встановлено особу російського офіцера-вбивці
Розстріляв трьох цивільних у Херсоні: встановлено особу російського офіцера-вбивці

Він виявся причетним до розстрілу цивільного автомобіля з людьми всередині в перші дні окупації Херсона.

Зросла кількість загиблих та постраждалих внаслідок удару «Іскандером» по Харківщині
Зросла кількість загиблих та постраждалих внаслідок удару «Іскандером» по Харківщині

Кількість жертв ракетного удару по Мерефі на Харківщині, завданого росіянами в понеділок, 4 травня, зросла до шести осіб.

Найбільше ворог атакував на Гуляйпільському напрямку — Генштаб ЗСУ
Найбільше ворог атакував на Гуляйпільському напрямку — Генштаб ЗСУ

З початку доби армія країни-агресора 19 разів штурмувала позиції наших військ на Гуляйпільському напрямку.

«Штурмує хвиля за хвилею» — поблизу Гуляйполя ворог намагається ізолювати підрозділи Сил оборони
«Штурмує хвиля за хвилею» — поблизу Гуляйполя ворог намагається ізолювати підрозділи Сил оборони

Ситуація на Півдні непроста. Там минулу добу зафіксували понад 30 бойових зіткнень.

Незаконне збагачення та недостовірне декларування посадовців ТЦК на 92 млн грн: Нацполіція провела операцію
Незаконне збагачення та недостовірне декларування посадовців ТЦК на 92 млн грн: Нацполіція провела операцію

Загалом проведено понад 40 слідчих дій у чинних та колишніх посадових осіб з числа керівного складу.  Вилучено автівки, мотоцикли, готівка.

ВАКАНСІЇ
Розвідник

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Рульовий-моторист

від 24000 до 124000 грн

Сарата

18 окремий батальйон морської піхоти

Технік-водій (відділення зв’язку та інформаційних систем)

від 20000 до 22000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Дизеліст-електрик до військової частини А2800

від 20000 до 40000 грн

Радісне, Одеська область

Лікар, фельдшер

від 21000 до 63000 грн

Одеса

17 Прикордонний загін

Стрілець 135 окремого батальйону

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

--- ---