ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Призов завершено: до лав Збройних Сил України стали 9000 юнаків

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Грудня 2019, 16:29

– Нинішня призовна кампанія відбувалася набагато організованіше за попередню весняну, – зазначив у розмові з кореспондентом АрміяInform начальник відділення комплектування Управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ підполковник Микола Качаненко. – Звісно, не обійшлось без спільних рейдів працівників військкоматів і представників поліції та інших додаткових заходів, аби виконати план призову.

За словами Миколи Миколайовича, раніше призовну кампанію завершили військкомати південних областей. Але це не тому, що працювали краще – так склали графік, за яким і відбували юнаки до навчальних центрів. Отже, загалом призвано 15 тисяч 200 юнаків, з яких, як і передбачалось, 9000 поповнять військові частини ЗСУ. До того ж, станом на 27 грудня, 3340 призовників одразу підписали контракт на військову службу.

Нині у військкоматах розпочалася робота з вивчення призовного ресурсу весняної кампанії 2020 року.

– Цифра весняного плану призову залежить не лише від надходжень замовлень із військових частин, а й спроможностей військкоматів, – зауважив підполковник Микола Качаненко. – Буде підраховано, скільки юнаків призовного віку вступили до вишів, яка кількість непридатних за станом здоров’я тощо. Остаточні дані плану призову стануть відомі за тиждень до початку кампанії.

До речі, проєкт Указу Президента України щодо весняного призову перебуває на погодженні в Офісі Глави держави. За словами підполковника Качаненка, у проєкті зазначено призовний вік з 18 до 27 років.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram