ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Наступного року в ЗСУ підготують понад 7700 сержантів

Військовий вишкіл Новини
26 Грудня 2019, 12:39
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Про це кореспондентам АрміяInform повідомили у Головному управлінні персоналу Генерального штабу Збройних Сил України.

­­– Із 7730 сержантів, яких планується підготувати наступного року, 457 стануть інструкторами. Цьогоріч професійними сержантами стали понад 5800 військовослужбовців, ­– заявили у відомстві.

В українському війську створена мережа навчальних центрів, коледжів і центрів підготовки сержантського складу, які за структурою, функціями й завданнями тотожні відповідним закладам у країнах ­– членах Альянсу. Про це АрміяInform розповів начальник відділу бойової підготовки Сухопутних військ – заступник начальника управління бойової підготовки Головного управління підготовки ЗСУ підполковник Владислав Пономарьов.

– Система підготовки сержантів в Україні передбачає багаторівневість за зразком армій НАТО. Програми курсів складають: базовий, середній, підвищений і вищий рівні. Кожен із них передбачає два етапи: підготовку командира-лідера й фаховий вишкіл відповідно до роду військ, виду Збройних Сил України та військово-облікової спеціальності, ­– зазначив офіцер.

Окрім цього, наші сержанти постійно проходять підготовку в закордонних військових навчальних закладах та навчально-тренувальних центрах. Серед них можна виокремити Школи НАТО в Обераммергау (ФРН), ЗС Швейцарії, Литви, Латвії, Польщі, а також дві Академії Збройних сил США.

Нагадаємо, що АрміяInform вже писала про те, «Як мотивують йти професійною сержантською кар’єрою».

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform

FPV-дрони не дають росіянам підтягнути резерви на Лиманському напрямку
FPV-дрони не дають росіянам підтягнути резерви на Лиманському напрямку

На Лиманщині російські війська не припиняють спроб затягнути особовий склад на передній край, провести накопичення та наростити чисельну перевагу.

У червні росіяни застосували близько 20 тисяч дронів по Херсонщині та Нікопольщині
У червні росіяни застосували близько 20 тисяч дронів по Херсонщині та Нікопольщині

На Придніпровському напрямку росіяни мають серйозні проблеми з логістикою, але не припиняють терор цивільних.

Ураження кожні 52 секунди: пілоти СБС вполювали понад 50 тисяч ворожих цілей у червні
Ураження кожні 52 секунди: пілоти СБС вполювали понад 50 тисяч ворожих цілей у червні

Оператори Сил безпілотних систем ЗСУ в червні уражали ціль кожні 52 секунди та знищували по одному окупанту кожні 4 хвилини червня.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Системний адміністратор

від 21000 до 81000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Olx Бухгалтер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Миколаїв Жовтневий, Миколаївська область

WorkUa Інспектор прикордонної служби, водій

від 21000 до 30000 грн

Білгород-Дністровський

Державна прикордонна служба України

Olx Кулеметник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

RobotaUa Старший бойовий медик, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Номер обслуги, артилерист

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП