ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Наші підрозділи знищили ворожий морський десант

28 Грудня 2019
Наші підрозділи знищили ворожий морський десант

Підрозділи зі складу Об’єднаних сил не лише виконують бойові завдання на лінії фронту, а й постійно готуються до усіх ймовірних сценаріїв російської військової агресії в акваторії та на українському узбережжі Азовського моря.

До прикладу, минулі тактичні навчання з відбиття висадки ворожого морського десанту. До навчань були задіяні льотчики армійської авіації, морські піхотинці, воїни-артилеристи та танкісти гірсько-штурмового з’єднання, які діють у складі резерву, бійці Національної гвардії, особовий склад загону морської охорони Державної прикордонної служби України та військовослужбовці інженерного підрозділу загону мінних загороджувачів.

Підрозділи ствольної і самохідної артилерії підняли по тривозі першими. Зробивши марш, артилеристи швидко провели розгортання на рубежах і зайняли позиції для нанесення вогневого удару. Після визначення точних координат знаходження кораблів противника лунають перші постріли. Так гармаші намагаються знищити першу хвилю морського десанту та унеможливити висадку другого ешелону.

Навчання відбуваються дуже динамічно. Воїни-артилеристи демонструють мобільність в складних умовах видимості та здатність ефективно наносити прицільні вогневі удари по кораблях і живій силі противника.

На одному з етапів до навчань приєдналися й військові сапери. У складі двох рухомих загонів загородження вони встановили протидесантні міни вздовж ділянки узбережжя.

Тим часом у бій вступають авіація та танки, що послідовно знищують «ворожий десант». За умовами навчання частина сил противника дeсантується на іншій ділянці узбережжя. Здійснивши переміщення, танковий підрозділ гірсько-штурмової бригади завдає противнику максимального ураження, чим створює сприятливі умови українським нацгвардійцям та морській піхоті для переходу у контрнаступ. А вони вже, під прикриттям бойових машин піхоти, витісняють противника, що намагається закріпитись на узбережжі, назад у море.

Наприкінці навчань катерній тактичній групі ВМС ЗС України та Морської охорони Держприкордонслужби України поставлено завдання здійснити перехід у заданий район, знищити живу силу та завдати вогневе ураження ворожим кораблям, які ще залишаються на плаву. З чим моряки впорались.

Як наголосив командир тактичної групи «Маріуполь», під час навчань органи управління, сили та засоби зі складу Об’єднаних сил діяли злагоджено та підтвердили, що спроможні виконувати завдання за призначенням.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Навчання та тренування