Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

До Маріуполя завітав військовий оркестр «Едельвейс»

15 Грудня 2019
До Маріуполя завітав військовий оркестр «Едельвейс»

На Грецькому майдані Маріуполя відбувся концерт військового оркестру окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». Музики тішили мешканців та гостей міста популярними патріотичними та народними творами. Військові не лише майстерно грали, а  й співали.

Виступ тривав близько години, оскільки погодні умови не дозволяли музикантам довго перебувати на морозному повітрі.

За словами керівника оркестру капітана Віктора Сумрія, у концертній  програмі колективу переважала патріотична тематика, а також твори, визнані на світовій арені. І насамперед це естрадні композиції, що подобаються загалу.

– Для нас це перший виступ на Приазов’ї. І я радий, що ми не спаплюжили честь нашої славетної бригади. Ми вчергове довели, що українська музика є визначальним чинником культури української нації. І саме вона підіймає її бойовий дух, – наголосив капітан Віктор Сумрій.

Цього дня на Грецькому майдані міста гучні оплески після кожного твору були найкращою винагородою для музикантів за щирий та теплий виступ.

Як повідомили в командуванні бригади, творчий колектив оркестру хоча і молодий, але всі його музиканти мають музичну освіту. А керівник оркестру є композитором-початківцем, і нещодавно навіть написав гімн бригади.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
MilitaryArt