ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До Маріуполя завітав військовий оркестр «Едельвейс»

15 Грудня 2019
До Маріуполя завітав військовий оркестр «Едельвейс»

На Грецькому майдані Маріуполя відбувся концерт військового оркестру окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». Музики тішили мешканців та гостей міста популярними патріотичними та народними творами. Військові не лише майстерно грали, а  й співали.

Виступ тривав близько години, оскільки погодні умови не дозволяли музикантам довго перебувати на морозному повітрі.

За словами керівника оркестру капітана Віктора Сумрія, у концертній  програмі колективу переважала патріотична тематика, а також твори, визнані на світовій арені. І насамперед це естрадні композиції, що подобаються загалу.

– Для нас це перший виступ на Приазов’ї. І я радий, що ми не спаплюжили честь нашої славетної бригади. Ми вчергове довели, що українська музика є визначальним чинником культури української нації. І саме вона підіймає її бойовий дух, – наголосив капітан Віктор Сумрій.

Цього дня на Грецькому майдані міста гучні оплески після кожного твору були найкращою винагородою для музикантів за щирий та теплий виступ.

Як повідомили в командуванні бригади, творчий колектив оркестру хоча і молодий, але всі його музиканти мають музичну освіту. А керівник оркестру є композитором-початківцем, і нещодавно навіть написав гімн бригади.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
MilitaryArt