ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

54 смарт-квартири та заселення двох нових гуртожитків очікують у Чернігівському гарнізоні

13 Грудня 2019
54 смарт-квартири та заселення двох нових гуртожитків очікують у Чернігівському гарнізоні

У Чернігові на території військового містечка однієї з частин гарнізону завершується будівництво трьох гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом.

Начальник будівельної дільниці Володимир Баранов повідомив, що роботи в гуртожитках планується завершити до 28 грудня. Нині там проводяться внутрішні та зовнішні оздоблення, підключення води та опалення.

Це нові двоповерхові гуртожитки покращеного типу для військовослужбовців-холостяків. У кожному передбачено проживання 140 людей. На поверсі сім блоків на дві кімнати, є санвузол і душова, обладнана бойлером, сушками для рушників тощо. В кожній кімнаті проживатиме до 5 чоловік.  Поверх до послуг військових буде обладнаний технікою,  меблями, приміщенням для кухні та їдальні, а також будуть пральні, сушки для одягу та кімната для дозвілля.

Одночасно проводяться роботи й з упорядкування території біля гуртожитків, облаштовуються тротуари і доріжки.

Також у військовому містечку, крім нового житла для військовослужбовців контрактної служби, триває будівництво чотириповерхового будинку сімейного типу на 54 смарт-квартири. Завершити його будівництва заплановано у липні 2020 року.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Соціальний захист