ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як маріупольські морпіхи до бальних танців ставали

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Грудня 2019, 17:23 3

Військові – у парадних кітелях і «штормових» беретах, пані – у вишуканих вечірніх сукнях. Військовослужбовці Маріупольського окремого батальйону морської піхоти разом із дружинами та близькими друзями напередодні новорічних свят влаштували справжній офіцерський бал.

Подібний святковий захід у місті Святої Марії, що є пунктом постійної дислокації українських морських піхотинців, відбувається вже втретє. І з кожним роком до нього приєднується все більше учасників, які поповнюють велику родину елітного підрозділу національних Військово-Морських Сил.

Ідея проведення офіцерського балу виникла в дружини командира батальйону морської піхоти майора Вадима Сухаревського – Юлії, як альтернатива звичайним святковим зібранням і вже стала візитівкою морпіхів з Маріуполя.

– Одного разу в розмові з чоловіком поділилася спогадами про щорічний студентський бал у Чернігові. Я була випускницею місцевого музичного училища і дебютанткою цього свята танцю та грації. Я йому із сумом так, кажу – це було так круто, от би ще так. А, він мені у відповідь – не переймайся, хочеш, будеш мати, – згадує той випадок трирічної давнини Юлія.

Цього року до свого чоловіка на офіцерський бал з Миколаєва завітала і Єлизавета Вандровська. Вона вважає, що для жінки дуже важливо одягнути вишукану сукню. Це підкреслює її жіночність і вроду.

– Микола зателефонував мені заздалегідь і попросив, щоб я обов’язково приїжджала на цей бал, бо без мене він не зможе. Дуже хвилювалася, адже довго шукала сукню. Та й сьогодні ретельно готувалась. Відповідна зачіска, макіяж, все на найвищому рівні, – розповідає дружина морського піхотинця.

За словами заступника командира батальйону з морально-психологічного забезпечення Петра Олексюка, офіцерський бал – це справжнє свято для людей у погонах. До нього  вони готувалися заздалегідь, у вільний від служби час. Проводили репетиції з професійним танцівником.

– Ми не лише морські піхотинці, що протистоять підступному ворогові на сході, а й люди, які вміють танцювати та веселитись. Тому подібні заходи допомагають усім нам відволіктися від повсякденної рутини, відпочити разом із сім’ями, з новими силами зустріти Новий рік і далі служити та захищати Батьківщину,  – наголосив Петро Олексюк.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: