ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Морпіхи «штурмують» дитячі серця

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Грудня 2019, 11:02 0

Військовий духовий оркестр окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського «гастролює» школами-інтернатами Миколаївщини.

Незвичний подарунок для дітей-сиріт і дітей з різними вадами розвитку оркестр організовує вже не вперше. У межах створеного проєкту «Щастя робимо разом» безкоштовні концерти музики проводять упродовж року у вільний час між плановими виступами. Але коли, як не на новорічні й різдвяні свята, серця малечі найбільше очікують свята? Тому й розпочав оркестр святковий тур зі Святого Миколая.

Ось і цього разу невеличка актова зала була переповнена, а всі дітлахи нетерпляче дивилися на сцену, бо багато з них вже знають, яке дивовижне дійство тут розпочнеться.

Конкурси, загадки, солодкі подарунки й відомі мелодії. Зала щоразу вибухала оплесками й оваціями. А наприкінці вистави військові музиканти закружляли увесь зал у запальному танку під віртуозне попурі. Діти із сумом прощалися з військовими, хоча знали: вони обов’язково ще не раз завітають до них.

− Яка ще винагорода може бути кращою за емоції дітей? – поділився після спілкування з малечею начальник оркестру капітан Сергій Смірнов. – Давно готувались до зустрічі. Щось допомогли волонтери з подарунками, також кілька місяців тому ми вибороли 2 місце у Всеукраїнському конкурсі військово-патріотичної пісні «Озброєні піснею, покликані маршем», і весь колектив вирішив половину премій притримати до кінця грудня, щоб на них придбати малечі смаколиків.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: