ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Випробування бронетехніки – на фінішній прямій

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Грудня 2019, 12:39 6

Розпочався завершальний етап демонстраційного показу бронеавтомобілів для Збройних Сил України на території 37-го загальновійськового полігону Десантно-штурмових військ ЗСУ поблизу Житомира. На полігоні побував наш кореспондент.

На полігоні продовжили демонстрацію можливостей техніки, яку виробники пропонують для прийняття на озброєння армії. Спеціалізовані автомобілі «Новатор» і «Варта» від ТОВ «Українська бронетехніка», бойова броньована машина «Дозор-Б» Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені О.О.Морозова та модернізований українсько-польський бронеавтомобіль Oncilla-М від ТОВ «Науково-виробнича компанія «ВК Система» змагалися між собою та демонстрували технічні спроможності комісії ЗС України.

Згідно з програмою автомобілі перевіряли на енергомічність під час посадки, перевезення, висадки десанту й екіпажу. Десантники, що як екіпажі тестували машини, поділилися враженнями з членами комісії стосовно зручності розміщення і ведення бою, а також висадки з автомобілів. Одразу було перевірено системи забезпечення життєдіяльності екіпажів: системи кондиціонування, обігріву, очищення повітря. Під час невеликого марш-кидка вчергове перевірено здатність техніки долати природні перешкоди та працездатність лебідки у випадку, якщо машина забуксувала.

24 грудня, згідно із програмою, виконано вправи зі стрільби: автомобілі обладнували кулеметом НСВТ-12,7 мм, на кожен зразок надавали по 600 патронів, з них 100 – трасуючі. Кожен член екіпажу отримав автомат АК-74 5,45 мм та 600 патронів.

Залишається очікувати висновків комісії та оголошення переможця.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Озброєння та техніка, Репортаж