Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
В Одесі військовослужбовцям Військо-Морських Сил ЗС України італійці презентували свої сучасні напрацювання стосовно пошуку, класифікації та знищення міноподібних предметів на морському дні.
Як розповів офіцер групи протичовнової боротьби протипідводного та протидиверсійного забезпечення ВМС ЗС України капітан 2 рангу Андрій Білан, унаслідок анексії Криму Російською Федерацією Україна втратила більшість тральних плавзасобів, тому сьогодні гостро стоїть питання протимінного забезпечення територіальних вод держави. З огляду на російську агресію, існує реальна можливість блокади українських портів мінними загородженням у місцях, які перебувають під контролем ВМС України.
Офіцер зазначив, що наразі розглядається питання вибору підприємства-постачальника засобів із пошуку, виявлення та знешкодження мін противника для забезпечення військового та цивільного судноплавства в акваторіях Азовського і Чорного морів у портах та на рекомендованих міжнародних морських шляхах. До цього часу було розглянуто пропозиції з Німеччини і Франції. На підставі запропонованих контрактів та оцінки експертів буде прийнято рішення про закупівлю необхідних засобів для ВМС України.
92-га окрема штурмова бригада імені кошового отамана Івана Сірка запрошує стати оператором НРК за програмою «Контракт 18-24».
Вдень 6 квітня російські безпілотники атакували місто Харків.
У ніч на 6 квітня дрони СБС завдали ударів по фрегату «Адмірал Григорович» у порту Новоросійськ рф та уразили бурову установку «Сиваш».
75 офіцерів завершили «Вишкіл капітанів» і вирушають у свої підрозділи на бойові позиції.
Підрозділ Neptune Shadow («Тінь Нептуна») уражає ворожі цілі, використовуючи надводні й підводні дрони.
Завдяки Швеції на озброєнні Сил оборони з’явиться сучасна система протиповітряної оборони Tridon Mk2 для захисту неба від повітряних загроз, зокрема російських
Водій-електрик БПАК мінометного взводу
від 25000 до 125000 грн
Вся Україна
22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр
військовослужбовець Номер обслуги гранатометного відділення
від 20000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….