ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Відносини України й Азербайджану вийдуть на новий рівень

Новини світу та України
17 Грудня 2019, 14:33
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Архівна фотографія

Під час офіційного візиту до Азербайджанської Республіки, про який раніше повідомляла АрміяInform, Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим.

На переговорах глави держав наголосили на збільшенні товарообігу між країнами, який торік склав близько 900 мільйонів доларів, взаємному інтересі в розширенні співпраці в енергетичній, транспортній сферах та в сільському господарстві, активізації взаємного інвестування.

— Наші відносини мають бути на новому рівні. Ми маємо збільшити товарообіг та присутність українського бізнесу в Азербайджані та азербайджанського — в Україні, — сказав Президент під час переговорів делегацій України та Азербайджану в Баку.

Як повідомляє пресслужба Президента, Володимир Зеленський акцентував увагу на тому, що в Україні починається масштабна приватизація та є можливість створення великих концесійних інфраструктурних проєктів.

— Ми домовилися з паном Президентом про те, що на початку наступного року обов’язково створимо не просто робочу групу, а справжню команду людей, яка приїде від імені Президента Азербайджану в Україну та предметно подивиться всі ті об’єкти, можливості, підприємства, у яких ми можемо разом працювати, — наголосив Володимир Зеленський.

Окрему увагу глави держав приділили розвитку туристичних потоків, які сприятимуть економічному зростанню обох країн.

— Я знаю, що азербайджанці дуже люблять наш Трускавець, відвідують столицю. Однак у нас ще багато дивовижних місць. Наприклад, одеські пляжі. В Одесі є всі умови для пляжного відпочинку. Для цього ми запрошуємо інвесторів, щоб покращити місцеву інфраструктуру, — сказав Президент.

За словами Ільхама Алієва, Азербайджан посідає 27-ме місце у світі за якістю доріг.

Володимир Зеленський підкреслив, що Україна має великі плани з будівництва доріг, а українці потребують якісної логістики. Він запросив азербайджанські компанії інвестувати в розбудову якісної дорожньої інфраструктури в Україні.


Шпигував у формі ЗСУ: на Сумщині засудили ворожого агента
Шпигував у формі ЗСУ: на Сумщині засудили ворожого агента

Суд визнав винним 45-річного жителя Сумської області за фактом вчинення державної зради в умовах воєнного стану.

«Змій застрелився» — перехоплення ГУР показало морально-психологічний стан окупантів на Запоріжжі
«Змій застрелився» — перехоплення ГУР показало морально-психологічний стан окупантів на Запоріжжі

Російське гарматне м’ясо на Запорізькому напрямку знаходиться у вкрай пригніченому морально-психологічному стані.

В Україні змінили правила відстрочки: переоформити можна без ризику мобілізації
В Україні змінили правила відстрочки: переоформити можна без ризику мобілізації

В Україні спростили переоформлення відстрочки: чинний статус зберігатиметься до ухвалення рішення.

На аеродромі «Саки» у Криму уражено російський бомбардувальник Су-24М
На аеродромі «Саки» у Криму уражено російський бомбардувальник Су-24М

Бійці Центру спеціального призначення «Омега» знищили на військовому аеродромі «Саки» в окупованому Криму російський бомбардувальник Су-24М.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Майстер БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

RobotaUa Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

RobotaUa Оператор БПЛА

від 21000 до 120000 грн

Житомир

405 окремий стрілецький батальйон 32 ОМБр

WorkUa Оператор-дешифрувальник (БПЛА)

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

WorkUa Гранатометник

від 23000 до 123000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

WorkUa Автоелектрик

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО ОК Південь