ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Наступного року не менше ніж 8 батальйонно-тактичних груп навчать воювати у місті

Вишкіл Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Грудня 2019, 15:36

Про це на брифінгу у пресцентрі АрміяInform заявив начальник відділу бойової підготовки Сухопутних військ – заступник начальника управління бойової підготовки Головного управління підготовки ЗСУ підполковник Владислав Пономарьов.

За його словами, комплекс на Львівщині, де українських військових навчатимуть веденню бою у місті, у мінімальному обсязі вже збудований.

— Цього року дві батальйонно-тактичні групи пройшли вишкіл за програмою «Підготовка для дій в урбанізованій місцевості». Термін навчання одного підрозділу — 2 тижні. Є рішення начальника Генерального штабу ЗС України, щоб кожна бригада, яка прибуває на відновлення боєздатності, після бригадних або командно-штабних навчань ще два тижні проходила підготовку за вказаною програмою.

Як стверджує Владислав Пономарьов, начальник Генштабу погодив продовження фінансування навчального комплексу «Дії в урбанізованій місцевості». Станом на сьогодні він являє собою селище міського типу, а в майбутньому це буде повноцінне місто з усіма об’єктами: шахтою, торговим центром, готелем, СТО, банком тощо.

— Наступного року за цією програмою сплановано підготувати від 8 до 12 батальйонних тактичних груп, — зазначив офіцер.

Фото з сайту Pivnich.org.ua

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить