ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українця засудили за співпрацю з терористами

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Грудня 2019, 17:50 4

Сватівський районний суд Луганської області виніс обвинувальний вирок, згідно з яким громадянина України визнано винним в участі в терористичній організації «ЛНР» і незаконному поводженні зі зброєю та призначено покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

Про це повідомляє пресслужба Генпрокуратури.

У судовому засіданні прокурор ГПУ довів, що чоловік у 2014 році вступив до підрозділу терористичної організації «ЛНР», а саме незаконного збройного формування «КГБ». У його складі він керував діями артилерійського відділення, яке сприяло РФ у веденні агресивної війни проти України.

Також з вересня 2016-го по липень 2017 року бойовик у містах Харків і Київ, на виконання вказівок керівництва терористичної організації «ЛНР», здійснював збір розвідувальної інформації, зокрема, біля Верховної Ради України, а також даних щодо місця перебування та спосіб пересування одного з народних депутатів. Усю інформацію передавав учасникам терористичної організації задля її використання в злочинній діяльності проти органів державної влади України, зокрема для вчинення терактів.

Крім того, обвинувачений протиправно зберігав у гаражі в Харкові нарізну вогнепальну зброю, більше ста боєприпасів, 5 саморобних вибухових пристроїв і вибухові речовини.

Підготувала Тетяна Рубан, АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook