ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Курсантів навчають розпізнавати фейки та ворожу пропаганду

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Грудня 2019, 11:12 9

Науковий семінар, присвячений інформаційній агресії Російської Федерації проти України, відбувся у Харківському національному університеті Повітряних Сил ім. І. Кожедуба.

До участі у семінарі були залучені науково-педагогічні працівники й науковці військових та цивільних вищих закладів освіти Харкова, а також курсанти, що навчаються за спеціалізацією «Виховна та соціально-психологічна робота у підрозділах Повітряних Сил».

– Ми недаремно організували таке різношарове коло спілкування, – зазначив модератор заходу, заступник начальника ХНУПС з морально-психологічного забезпечення полковник В’ячеслав Лук’яненко. – Для науковців  це обмін думками та досвідом, для курсантів – важливий елемент навчального процесу, що надає їм змогу більш ефективно засвоїти методологію  інформаційного протиборства та протидії ворожій пропаганді.

На практичних прикладах спікери та учасники семінару обговорили алгоритми  розпізнавання фейків, виявлення маніпулятивних прийомів і фальшивих новин у засобах масової інформації та соціальних мережах. Курсанти з цікавістю реагували на нову інформацію та вели жвавий діалог із доповідачами.

Неабиякий інтерес присутніх викликав виступ кандидата психологічних наук, провідного наукового співробітника Харківського Національного університету цивільного захисту населення Віталія Христенка, в якому він розповів про  технічні засоби, що використовуються Російською Федерацією в ході проведення інформаційно-психологічних операцій.

За словами організатора семінару, начальника кафедри педагогіки та психології ХНУПС полковника Василя Кротюка, наступний захід за подібною тематикою, який вже набуде статусу міжнародної конференції, відбудеться у навчальному закладі навесні 2020 року.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Навчання та тренування