ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ангела Меркель про висилання російських дипломатів із Німеччини

Новини світу та України
5 Грудня 2019, 17:36
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

За інформацією АрміяInform, 23 серпня 2019 року в Берліні (Німеччина), пострілом у голову був убитий громадянин Грузії Зелімхан Хангошвілі. Росіяни звинувачували його в участі у Чеченській війні проти федеральних військ на боці Шаміля Басаєва, Абу аль-Валіда та Аслана Масхадова. У 2002 році слідчий комітет РФ оголосив Хангошвілі в розшук «за підозрою в тероризмі». ЗМІ повідомляли, що вбитого останнім часом пов’язували з організацією «Імарат Кавказ», діяльність якої також заборонена в Москві.

Правоохоронні органи ФРН уважають, що в них наявна достатня кількість фактичних доказів причетності до вбивства державних органів Росії або щонайменше Чеченської Республіки. І хоча Кремль відкидає звинувачення, 4 грудня в МЗС ФРН повідомили, що двоє співробітників посольства Росії будуть вислані з Берліна. Дипломати, яких неофіційно називають офіцерами військової розвідки, оголошені персонами нон ґрата.

Раніше повідомлялося, що слідчі ФРН називають виконавцем убивства Вадима Соколова (справжнє ім’я — Вадим Красиков), який натомість відмовляється давати свідчення. Першими особу Вадима Красикова розкрили видання The Insider, Bellingcat і Der Spiegel: журналісти-розслідувачі зуміли зв’язати Красикова з убивством, що він учинив у січні 2013 року в Москві та щільно прикривається російською владою.

Після скандалу з російськими дипломатами на тлі нових фактів розслідування канцлерка Німеччини Ангела Меркель закликала втриматися від спекуляцій навколо цього. Вона просить ЗМІ та публічних осіб не роздмухувати чутки, поки йде розслідування.

— Ви чули, що в Генеральній прокуратурі ФРН є первинна підозра, і я не думаю, що наразі є сенс відповідати на будь-які спекулятивні запитання. Треба почекати результатів роботи Генпрокуратури, — сказала німецька канцлерка.

Відповідаючи на запитання щодо координації заходів упливу на Москву разом з іншими країнами, Меркель підкреслила, що дії щодо Москви Берлін «ні з ким не погоджував».


На Покровському напрямку українські захисники зупинили 31 ворожу атаку
На Покровському напрямку українські захисники зупинили 31 ворожу атаку

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 256 бойових зіткнень, українські захисники продовжують системне нищення ворога.

Генштаб ЗСУ повідомив про втрати російської армії за добу
Генштаб ЗСУ повідомив про втрати російської армії за добу

За минулу добу російська армія втратила 1350 одиниць особового складу, бронетехніку та пів сотні артилерійських систем.

«За перший тиждень ми вже повернули 14 людей»: із СЗЧ до 59-ї бригади поновлюються охоче
«За перший тиждень ми вже повернули 14 людей»: із СЗЧ до 59-ї бригади поновлюються охоче

Вже 14 військових, що вчинили СЗЧ, поновилися на службу в 59-ту бригаду впродовж першого тижня від початку Трансформації Сил оборони, ще 13 людей на розгляді.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець стрілець

від 20100 до 120100 грн

Харків, Харківська область

Розвідник-далекомірник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Лікар, військовослужбовець

від 28000 до 78000 грн

Болград, Одеська область

Бойовий медик

від 20100 до 20100 грн

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Водій-зв’язківець, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП