ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Президент США підтвердив слова Володимира Зеленського про відсутність конфлікту

Новини світу та України
3 Грудня 2019, 12:55
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Як повідомляла АрміяInform, Президент України дав велике інтерв’ю іноземним ЗМІ, в якому, зокрема, заперечив, що адміністрація Трампа спілкувалась із ним у форматі «послуга за послугу». Після цього президент США Дональд Трамп заявив, що його український колега Володимир Зеленський підтвердив відсутність конфлікту між ними.

«Гаряча новина: президент України знову заявив, що президент Трамп не зробив нічого поганого стосовно України, нашого спілкування та дзвінків. Якщо радикальні ліві демократи при своєму розумі, а це не так, то справу було б закрито!» — написав американський президент у твітері.

Нагадуємо, що напередодні члени Палати представників Конгресу від Демократичної партії США поширили текст резолюції, яка санкціонує продовження розгляду з метою імпічменту президента Дональда Трампа. Приводом до початку процедури стали звинувачення в тиску на Україну під час телефонної розмові між Трампом і Зеленським 25 липня. Тоді американський президент начебто вимагав підтримки в боротьбі зі своїм основним конкурентом, потенційним кандидатом у президенти США Джо Байденом.


Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей
Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей

Війська окупантів завдали авіаударів по обласному центру Запорізької області.

Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі
Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі

Прокурори Донецької обласної прокуратури скерували до суду справу військовослужбовця зс рф, який обвинувачується у вчиненні сексуального насильства.

Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби
Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби

Повідомлено про підозру двом суддям Конотопського міськрайонного суду Сумської області, двом адвокататам та військовозобов’язаному.

Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей
Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей

За процесуального керівництва органів прокуратури Херсонської області розпочато досудове розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Стаpший pозвідник-опеpатоp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Olx Бойовий медик 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 21000 до 121000 грн

Володимир, Волинська область

WorkUa Технік комплексів АСУ, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

WorkUa Старший стрілець

від 21000 до 22000 грн

Київ

Військова частина 2260 НГУ

WorkUa Військовослужбовець, водій-заправник

від 20000 до 22000 грн

Київ

Військова частина А2788

WorkUa Санітарний інструктор

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада