ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Розроблено надшвидкий запуск дронів

Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Грудня 2019, 9:38 0

Команда інженерів‑дослідників із Каліфорнійського університету та Лабораторії реактивних двигунів НАСА придумала новий спосіб швидкого запуску безпілотника навіть під час руху ‑ за допомогою пострілу з пневматичної гармати. Пристрій готовий до роботи вже через десяту частку секунди, а його запуску не завадить навіть сильний вітер.

Як розповідають інженери, основна проблема безпілотних літальних апаратів у тому, що їх складно запустити, особливо в умовах вітру або надзвичайних ситуацій. Тому група винахідників із Каліфорнійського університету та Лабораторії реактивних двигунів НАСА придумала рішення цієї проблеми: вони вирішили запустити дрон SQUID за допомогою пневматичної гармати, яку використовують для тренування бейсболістів.

Щоб вивести SQUID у повітря дослідники запускають його з модифікованої пневматичної гармати, яка надає йому початкову швидкість у 56 км/год.

Згідно з тестами, запуск безпілотника балістичною гарматою виявився набагато швидшим, ніж зазвичай. До того ж пристрій можна запускати з рухомих об’єктів – приміром із автомобіля. Дослідники вистрілили дроном із кузова пікапа, який рухався зі швидкістю 80 км / год.

Цим пристроєм можуть користуватися рятувальники та військові частини, які запускають пристрої у швидкому режимі або в поганих умовах. У разі надзвичайних ситуацій фахівцям навіть не доведеться зупинятися для того, щоб запустити літальний апарат.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram