Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Який український військовий виш найчастіше відвідують іноземні делегації?

18 Листопада 2019
Який український військовий виш найчастіше відвідують іноземні делегації?

Національна академія сухопутних військ імені Петра Сагайдачного є беззаперечним лідером за кількістю заходів міжнародного військового співробітництва серед вищих військових навчальних закладів, у яких активну участь беруть не лише керівники та викладачі вишу, але й курсанти.

За неповних одинадцять місяців цього року  військовий навчальний заклад відвідали 63 іноземні делегації.  Ще 42 заходи  міжнародного військового співробітництва відбулось під час навчань в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки.

Військовослужбовці самої ж академії у складі різноманітних делегацій виїжджали за кордон цього року 37 разів.

‒ Те, що у нас побільшало гостей, говорить про зацікавленість наших закордонних партнерів навчально-освітнім процесом, який організовано в стінах академії з урахуванням бойового досвіду, ‒ зазначив у розмові  з кореспондентом АрміяInform  виконуючий обов’язки начальника відділу міжнародного військового співробітництва НАСВ підполковник Андрій Кіхтан. – Крім того, закордонні колеги цікавляться й процесом реформування військової освіти, який триває в нашому навчальному закладі. Допомагають нам у цьому питанні три військові радники з Данії, Німеччини й Канади.

Львівський військовий виш має давні тісні контакти з Вищою офіцерською школою сухопутних військ імені генерала Тадеуша Костюшка в Польщі,  Литовською військовою академією імені генерала Йонаса Жямайтиса, Терезіанською військовою академією в Австрії, Академією офіцерів армії Німеччини у Дрездені та іншими відомими іноземними вишами. Під час обопільних візитів викладачі обмінюються педагогічним досвідом, знайомляться з історією, структурою навчальних закладів, процесом підготовки офіцерських кадрів, навчально-матеріальною та польовою базою.

За словами підполковника Андрія Кіхтана, нині відпрацьовується договір про співпрацю з найстарішою американською академією у Вест Пойнті.

Фото пресслужби НАСВ

Стежте за нами в Instagram
Міжнародне співробітництво, НАТО, Новини, Новини світу та України