ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Як Назарбаєв домовляється про зустріч Зеленського і Путіна

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Листопада 2019, 14:51

Колишній президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв хоче влаштувати двосторонню зустріч Президента України Володимира Зеленського з його російським колегою президентом Путіним. Як повідомляє Reuters, Назарбаєв уже отримав згоду на це від українського лідера.

Перший казахський президент висловив готовність провести зустріч у своїй країні, якщо Зеленський і Путін виберуть для зустрічі віч-на-віч нейтральну територію. Усе це експрезидент повідомив Путіну в телефонній розмові 11 листопада.

Нагадаємо, що до жовтня 2019 року Володимир Зеленський відкидав будь-яку можливість двосторонньої зустрічі з президентом Путіним. Він підкреслював, що переговори з російським колегою допускає тільки в «нормандському форматі». Проте наприкінці жовтня глава МЗС України Вадим Пристайко заявив про готовність Президента зустрітися з Путіним.

Після повідомлення Нурсултана Назарбаєва про можливий двосторонній саміт Україна-Росія позицію РФ висловив прессекретар Кремля Пєсков: ЗМІ наводять його слова про те, що російський президент «ніколи не відмовлявся від зустрічей», і  що він «зацікавлений у поліпшенні російсько-українських відносин». Проте, за словами речника країни-агресора, зустріч «повинна бути добре підготовлена».

Дмитро Пєсков уточнив, що зараз дипломати зайняті опрацюванням майбутньої зустрічі в «нормандському форматі».

Читайте нас в Telegram
За три дні опинилась у ЗСУ: історія захисниці Дарини
За три дні опинилась у ЗСУ: історія захисниці Дарини

Дарина служить офіцеркою групи контролю бойового стресу 157-ї механізованої бригади. До Лав Збройних Сил України вона потрапила за власним бажанням.

Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА
Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА

За 10 місяців угруповання Сил безпілотних систем ЗСУ збило понад 21 000 ворожих БПЛА літакового типу.

Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів
Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади налаштували своєї «ждунів» на ворожих штурмовиків.

Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії
Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії

Сили оборони України уразили хімічний завод у місті Розсош Воронезької області росії.

Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі
Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі

Суд визнав мешканку області винною у передачі представникам держави-агресора інформації про переміщення та розташування підрозділів ЗСУ на території області.

«Шлях» не туди: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон
«Шлях» не туди: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон

Викрито та припинено діяльність схеми незаконного переправлення десятків військовозобов’язаних через державний кордон.

ВАКАНСІЇ
Старший сапер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Навідник-оператор

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Інженер з обслуговування БПЛА (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

Шевченківський РТЦК та СП (Київ)

Начальник їдальні

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина 3078 Національної гвардії України

Навідник 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

--- ---