ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як миколаївські десантники проводять заняття з бойовою стрільбою

6 Листопада 2019, 12:32
Як миколаївські десантники проводять заняття з бойовою стрільбою

Миколаївські десантники продовжують навчання на полігоні. Військовослужбовці підрозділів частини тренуються і проводять бойові стрільби у складі відділень.

Під час занять були відпрацьовані стрільби зі стрілецької зброї, гранатометів, озброєння бойових машин БТР-80.

До етапу практичних дій на вогневих рубежах всі дії особового складу відділень були узгоджені під час роботи на макеті місцевості.

Бойова машина з десантом за командою керівника занять починає рух до вогневого рубежу. За декілька метрів до лінії окопів десантники спішуються, зосереджуються за машиною і під прикриттям швидко займають позиції в окопах, готують зброю до бою, зручно розміщують боєкомплект у нішах, ведуть спостереження.

Мішеневі групи за командою оператора піднімаються на мішеневому полі у визначеному порядку на різних відстанях.

– Є ціль, на 11 годин, орієнтир три, група піхоти!

Командир відділення в залежності від того, яка виявлена «ціль», віддає наказ знищити її – одиночними, зосередженим вогнем, вогнем кулемета. У випадку появи «броньованої» цілі працює гранатометник, навідник БТР-80 веде вогонь з озброєння бойової машини.

Під час заняття активно використовувалися засоби імітації. У ході стрільб інструктори, використовуючи інженерні засоби, імітували «артилерійський обстріл» позицій. Відповідно, відділення укривалося в окопах, а бойова машина переміщувалася на запасні позиції.

«Цілі» уражені. За командою командира відділення десантники швидко займають місця в десантному відділенні БТР-80, кулеметник прикриває вогнем і відходить крайнім; машина відстрілює димові гранати і швидко покидає вогневий рубіж.

Бойові стрільби відділень проходять швидко і злагоджено. Всі десантники, маючи бойовий досвід, знають своє місце, свої дії, свій маневр.

…Вогневий рубіж опустів. Через декілька хвилин наступне відділення займатиме позиції і відпрацьовуватиме вправи стрільб. В повітрі – запах пороху, солярного вихлопу, диму від імітаційних зарядів, купи гільз в окопах.

Це – свідчення сьогоднішньої напруженої роботи військовослужбовців на вогневих рубежах відділень.

Мішені уражені, зброя розряджена, командири аналізують дії своїх відділень.

Навчальний процес бойової підготовки в частині триває.

Пресслужба 79 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ

Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Вишкіл