ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Станиця Луганська: триває зведення зруйнованого мосту

4 Листопада 2019, 12:04
Станиця Луганська: триває зведення зруйнованого мосту

Протягом останніх кількох днів працівники ТОВ «Укртрансміст» продовжували відновлювати міст через річку Сіверський Донець поблизу контрольного пункту в’їзду-виїзду «Станиця Луганська», відкриття якого заплановано на 27 листопада поточного року.

Як повідомляє пресслужба Луганської обласної державної адміністрації, 31 жовтня працівники ТОВ «Укртрансміст» з допомогою крану підняли першу металоконструкцію (діафрагму) для проведення монтажних робіт щодо формування прольоту зруйнованого мосту. За допомогою зварювальних робіт діафрагму було з’єднано з основною конструкцією мосту на 7-й опорі.

1 листопада робітники закінчили роботи з розбирання опалубки дев’ятої опори та провели роботи щодо з’єднання діафрагми з основною конструкцією мосту на сьомій опорі.

Монтаж другої металоконструкції мосту розпочався 2 листопада. Цього дня працівники «Укртрансмосту» займалися посиленням діафрагми мостової опори № 7, а також обробкою металоконструкцій прольоту мосту з допомогою піскоструминного апарата. У роботі вони задіяли бортову автівку, автопідйомник і автокран.

3 листопада працівники ТОМ «Укртрансміст» закінчили вкладання конструкцій основної частини через річку Сіверський Донець.

Також працівники ДП «Станично-Луганський райавтодор» проводили роботи щодо планування ділянки місцевості в районі будівельного майданчика та вивозили будівельне сміття з-під мосту.

Підготувала Тетяна Рубан

Читайте нас у Facebook
Новини, ООС