ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Розведення сил у Петрівському зірване

1 Листопада 2019, 14:35
Розведення сил у Петрівському зірване

Дата розведення сил на ділянці в районі Петрівського буде переглянута. Про це на брифінгу заявив Міністр оборони України Андрій Загороднюк.

Напередодні Президент України Володимир Зеленський повідомив, що розведення сил у районі Петрівського заплановане на 4 листопада. Проте, за словами керівника оборонного відомства, 29-30 жовтня на цій ділянці Спільна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ зафіксувала обстріли зі стрілецької зброї, що зазначено у звіті СММ.

— Дійсно обстріли були, і ми очікуємо перегляду дати розведення. Останні обстріли були 30 жовтня, — сказав Андрій Загороднюк.

Обов’язковою умовою для початку розведення сил та засобів на Донбасі є семиденне дотримання режиму тиші на відповідній ділянці.

Нагадаємо, що 1 листопада Збройні Сили України та озброєнні формування на окупованій території завершили перший етап розведення військ у районі селища Золоте. Наразі очікується підтвердження цих дій від представників ОБСЄ. За словами Андрія Загороднюка, територія перебуває під контролем Міністерства внутрішніх справ України.

— Нині вже практично воно завершено і повністю територія перебуває під контролем Міністерства внутрішніх справ, — повідомив Міністр оборони.

Підготував Олександр Козубенко

Стежте за нами в Instagram
Новини