ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Майже 20 тисяч школярів із Дніпропетровщини пройшли «Шляхами героїв»

7 Листопада 2019, 9:41
Майже 20 тисяч школярів із Дніпропетровщини пройшли «Шляхами героїв»

«Шляхами героїв» – таку назву має спільний проєкт Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Музею АТО, 25-ї окремої Дніпропетровської повітрянодесантної бригади, 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр». За три роки майже 20 тисяч учнів 10-11 класів з усієї області відвідали екскурсії до військових частин, де проходять службу українські воїни.

Цього разу екскурсія відбувалась у 25-й окремій Дніпропетровській повітрянодесантній бригаді, де учні ознайомилися з історією та бойовим шляхом військової частини, побутом військовослужбовців, озброєнням та спорядженням десантників.

Гід-екскурсовод проєкту «Шляхами героїв», доброволець батальйону «Азов» Руслан Сергійчук розповідає:

– Це обласний проєкт, який вже діє більше трьох років. Проект був започаткований за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, першого музею АТО. Кожну весну і осінь, кожного дня дві групи по 50 дітей зі всієї області проходять оцими шляхами героїв у 25-й бригаді або у 93-й бригаді. Це одноденна екскурсія до військової частини, де показують побут військовослужбовців, як вони тренуються, організовуємо обід. Потім друга частина – проводимо екскурсію до музею АТО. Всі наші гіди-екскурсоводи – це військові, ветерани АТО/ООС, волонтери, люди які все це пережили і мають що розповісти.

Учениця 10 класу однієї зі шкіл Дніпра Елеонора розповідає, що нещодавно дізналася про одноденні патріотичні екскурсії для молоді, тому взяла участь в організації поїздки.

­– Мене не примушувала школа, ми приїхали сюди класом і я була ініціатором цієї поїздки, оскільки мені подобається все, що пов’язано зі Збройними Силами. Тут дуже цікаво, я навіть не очікувала, що настільки, думала, що буде сумна екскурсія, проте – ні. Я в захваті! – ділиться враженнями Елеонора.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини