ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Курди із «вдячністю» підпалюють російські патрулі

18 Листопада 2019

Сирійські курди вкотре закидали камінням і підпалили військову техніку російського патруля. Відео з інцидентом у районі Кобань на схід від Євфрату опублікувало турецьке видання EHA MEDYA.

Реальність, як завжди, різко відрізняється від повідомлень російських пропагандистських ЗМІ, які ще недавно розповідали, з якою вдячністю місцеве населення зустрічає колони військової поліції. Натомість курди постійно протестують проти втручання Туреччини і РФ у свої справи.

АрміяInform нагадує: у середині жовтня турецькі війська почали воєнну операцію «Джерело миру» вздовж сирійського кордону, яку зупинили після домовленостей 22 жовтня між президентами Туреччини і Росії, відповідно до яких у прикордонні райони для спільного патрулювання були введені підрозділи російської військової поліції та турецької армії.

Після прибуття росіян наприкінці жовтня – на початку листопада їхні «засоби масової інформації» захлинулися від змальовування зустрічі, яку начебто влаштували вдячні курди. Проте дуже скоро почали просочуватися свідчення очевидців, фото і відео, як чоловіки й жінки закидають росіян каміння і навіть взуттям.

Найвідоміші випадки протестів — 6 листопада селяни району Кобань закидали камінням російський патруль; 8 листопада жителі провінції Хасеке напали на спільний турецько-російський патруль. Тепер курди перейшли від «безпечного» каміння до «коктейлів Молотова», один з яких підпалив бронемашину.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України