ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Голова ОБСЄ на Донбасі передав військовим сертифікат на отримання автомобілів швидкої допомоги

29 Листопада 2019
Голова ОБСЄ на Донбасі передав військовим сертифікат на отримання автомобілів швидкої допомоги

Чинний голова ОБСЄ Мірослав Лайчак разом із заступником міністра закордонних справ України Єгором Божком здійснили поїздку до Луганської області. Про це повідомляє сайт МЗС.

«29 листопада 2019 року діючий голова ОБСЄ, міністр закордонних і європейських справ Словацької Республіки Мірослав Лайчак разом із заступником міністра закордонних справ України Єгором Божком здійснили поїздку до Луганської області», – йдеться у повідомленні.

Дипломати відвідали контрольний пункт в’їзду/виїзду «Станиця Луганська» та ознайомились з функціонуванням відбудованого мостового переходу через р. Сіверський Донець.

– Завдання нашої країни, як і кожної – це берегти своїх людей і свою територію, – наголосив заступник командувача Об’єднаних сил генерал-майор Андрій Ігнатьєв, зазначає пресцентр ООС.
Мірослав Лайчак відзначив, що за більше ніж півроку ситуація на лінії розмежування змінилась:
– Я тут був в січні. І прогрес є. Це дуже важливо, що з’явився міст. І тут справді стало набагато тихіше, проте, певні порушення таки є.
Під час візиту голова ОБСЄ Мірослав Лайчак передав українській стороні сертифікати на три машини швидкої медичної допомоги в рамках гуманітарної допомоги Словаччини Україні.

Після огляду роботи КПВВ “Станиця Луганська” представники делегації оглянули медпункт та вручили сертифікати на три машини швидкої медичної допомоги в рамках гуманітарної допомоги Словаччини Україні.
– Силами словаків ми відкрили цей медпункт, адже ми розуміємо наскільки він важливий, оскільки щодня десятки тисяч людей перетинають цю лінію, – підсумували гості.

Читайте нас у Facebook
Допомога армії, Новини, Новини світу та України, ООС