ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Що тепер зміниться в Армії?

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 29 Листопада 2019, 14:28

Через кілька років, дивлячись на українську армію, ми скажемо, що один з важливих факторів змін парламент заклав 17 жовтня, коли ухвалив Закон, який започаткував масштабну реформу сержантського складу. Про це Андрій Загороднюк розповів на своїй сторінці у Фейсбук .

29 листопада його підписав Президент України В. Зеленський.

⏹ Трансформуються військові звання сержантів та старшин. Чию систему звань ми вважаємо зразковою? НАТОвську. Саме тому звання приведені у відповідність до стандартів Північноатлантичного альянсу. Натепер звань 9: рекрут (пояснюю нижче), молодший сержант, сержант, старший сержант, перший сержант, штаб сержант, майстер сержант, старший майстер сержант та головний майстер сержант.

⏹ Варто пояснити, що нові військові звання — не зміни шевронів, а новий зміст діяльності цієї категорії військовослужбовців.

Це елемент побудови кар’єри. Елемент, який підвищує мотивацію та «змащує» механізм просування по службі військовослужбовців. Про що мова? Нові звання є також необхідною умовою для переходу на нову систему грошового забезпечення. Його розмір буде залежати не так від посади, як від військового звання з урахуванням вислуги. Вже зараз тарифні розряди за деякими сержантськими і офіцерськими посадами є однаковими (тому в них однакова зарплата).

⏹Змінюється і імідж та функціонал сержантського корпусу. Віднині це радники командира з питань підготовки рядового чи сержантського складу, зокрема, у бойовій підготовці. У офіцерів тепер звільняються руки для довгострокового планування.

⏹ Вводиться (для багатьох дивне) найнижче військове звання рекрут. Рекрут – це молодий чоловік або жінка, який уклав контракт на випробувальний термін, але не пройшов повний курс військової підготовки. По суті, у ЗСУ стартує якісний відбір кадрів для військової служби: люди знайомляться з професією та випробовують самі себе, а командири — придивляються до кандидатів на професійну службу.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Активніше застосовують РСЗВ та авіацію: на Оріхівському напрямку росіяни майже не атакують піхотою
Активніше застосовують РСЗВ та авіацію: на Оріхівському напрямку росіяни майже не атакують піхотою

На Оріхівському напрямку ворог не відмовляється від спроб покращити своє тактичне положення, фіксуються поодинокі атаки на різних ділянках.

Підірвали бункер росіян, звільнення територія на Півдні, полювання на ворога під Покровськом: стрім
Підірвали бункер росіян, звільнення територія на Півдні, полювання на ворога під Покровськом: стрім

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що з кінця січня наші підрозділи відновили контроль над 400 кв. км території та 8-ма населеними пунктами.

«Показати трагедію та мужність українців»: Музей України відкрився у Берлінському бункері історій
«Показати трагедію та мужність українців»: Музей України відкрився у Берлінському бункері історій

Музей про сучасну загарбницьку війну росії проти України відкрився в Берлінському бункері історій.

ССО уразили район зосередження ракетного дивізіону «Бастіон» та логістичні об’єкти ворога
ССО уразили район зосередження ракетного дивізіону «Бастіон» та логістичні об’єкти ворога

У ніч з 22 на 23 лютого 2026 року підрозділи Front Strike ССО завдали успішних вогневих уражень дронами FP-2 по об’єктах противника.

Підозрювану у теракті в центрі Львова взято під варту без права внесення застави 
Підозрювану у теракті в центрі Львова взято під варту без права внесення застави 

33-річній мешканці Рівненської області обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою на строк 60 діб без права внесення застави.

Окупанти знову вигадали «захоплення» Тернуватого на Запоріжжі
Окупанти знову вигадали «захоплення» Тернуватого на Запоріжжі

Російська пропаганда знову оприлюднила вигадану інформацію про нібито взяття під контроль населеного пункту Тернувате на Запоріжжі.

ВАКАНСІЇ
сапер, радіосапер

від 25000 до 130000 грн

Згурівка, Київська область

Начальник майстерні, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець ВСК (ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

Другий відділ Пологівського РТЦК та СП (м. Оріхів)

Кулеметник, військовослужбовець ЗСУ

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Оператор БПЛА в ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Номер обслуги у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

--- ---