ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Міноборони планують відкрити прозору квартирну чергу

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Листопада 2019, 18:41 0

Сьогодні, 28 листопада, у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України заступник Міністра оборони України Олексій Марценюк провів прийом громадян з особистих питань. Поспілкуватися з представником оборонного відомства прийшло понад тридцять осіб і всі з однією проблемою  – відсутність житла.

– Я присвятив все своє життя військовій службі, брав участь у бойових діях. Стою на квартирній черзі з 1992 року. Живу в столиці, проте погодився б на житло і в іншому місті. За 27 років мені так нічого і не запропонували, – говорить Олександр. – Уперше звертаюсь до представників оборонного відомства з надією бути почутим.

– А я приїхала з Василькова, – приєднується до розмови Алла Кольченко, тримаючи маленьку дитинку на руках. – Чоловік – військовий, учасник АТО. В нашій родині підростає четверо діток, а житла немає. Орендуємо квартиру, платимо близько п’яти тисяч гривень на місяць. Плюс комунальні послуги. Господар не дозволяє оформити пільги УБД на комунальні рахунки, тож свої законні 75% використати не можемо. Я знайшла дві роботи на дому… Викручуємось, як можемо. А місяць тому нас вигнали з орендованої квартири. Діти перелякані. Прошу вас як матір, допоможіть!

– Запевняю всіх присутніх, що всі сьогоднішні заяви, без винятку, розглянуть у найкоротший термін, – відповів Олексій Марценюк, доручивши відповідним посадовцям якнайшвидше знайти шляхи розв’язання проблемних питань. – Люди для нас завжди в пріоритеті. Хочу повідомити про те, що планується відкриття прозорої квартирної черги, де ви зможете на вебсайті побачити, як вирішуватиметься ваше житлове питання.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Соціальний захист