ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На завершення року близько трьох сотень львівських десантників стануть новоселами

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Листопада 2019, 14:55

У Львові на території військової частини Десантно-штурмових військ ЗС України введено в експлуатацію двоповерховий гуртожиток для військових-контрактників, а до завершення року планують увести ще один. Таким чином невдовзі близько трьох сотень десантників проживатимуть у комфортних умовах.

Поліпшення інфраструктури військового містечка відбулось у межах реалізації амбітного проєкту із забезпечення військовослужбовців-контрактників ЗСУ службовим житлом.

Нагадаємо, два роки тому оборонне відомство запланувало у стислі терміни збудувати 184 будівлі поліпшеного планування для покращення умов проживання близько 23 тисяч військовослужбовців по всій державі. Не все відбувалося так, як було задумано, але будівництво, як бачимо, триває…

Як розповіли у військовій частині, життєвий простір новобудов організовано належним чином: кімнати розраховані на 5 військових, у кожному блоці з двох кімнат передбачено кімнату з двома раковинами та душовою кабіною, вбиральнею. На кожному з поверхів обладнано загальну кухню-їдальню, а також приміщення для прання речей.

Основний акцент зроблено на комфорті й енергоефективності. Будівлі мають утеплену покрівлю, фасад і підлогу, а також металопластикові вікна, що суттєво зменшує витрати на опалення.

Слід додати, що таке суттєве поповнення житлового фонду дасть змогу забезпечити службовим житлом майже половину від загальної потреби для цієї категорії військовослужбовців цієї військової частини.

Фото Олега Багана

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах
$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах

Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.

«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

ВАКАНСІЇ
Радіотелефоніст (служба за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 150000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Водій категорії С – військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Бориспіль

Троїцький ТЦК та СП

Електро-газозварювальник, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Водій-заправник

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення

від 24000 до 54000 грн

Степанівка, Сумська область

Начальник групи секретно-документального забезпечення, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

--- ---