ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Реактивники відстрілялися з «похибкою 0-01»

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Листопада 2019, 14:04 2

На полігоні 235-го міжвидового центру підготовки військових частин і підрозділів Збройних Сил України артилерійські підрозділи окремої мотопіхотної бригади відпрацювали завдання високої складності.

Це був фінальний акорд у серії навчань артилерійських підрозділів, які проходили у бригаді. В різних умовах відпрацьовували стрільбу по цілях із допомогою розрахунку БПЛА вдень і вночі, відбиття нападу ворожої диверсійно-розвідувальної групи на артилерійську колону, вогневе ураження місць скупчення бронетехніки та живої сили противника й швидку зміну вогневих позицій артилерійськими батареями.

Того дня до контрольних занять з управління вогнем артилерії мотопіхотної бригади залучили розрахунки батарей Д-20, самохідну та реактивну артилерію, мінометні та протитанкові розрахунки. Командували діями підрозділів безпосередньо на місцях молоді лейтенанти — випускники НАСВ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

– Сьогодні на навчаннях відпрацьовували завдання високої складності. Особливу увагу приділяли стрільбі з дистанційним підривом, яку у бригаді нещодавно відпрацьовували вперше. І я вже можу констатувати той факт, що підлеглі опанували такий складний елемент, як ураження цілей з допомогою стрільби з дистанційним підривом на повітряних розривах, — зауважив начальник артилерії бригади підполковник Сергій Ліпський. — До речі, під час навчань підлеглим давали не всі дані про цілі, щоб перевірити вміння приймати рішення у нестандартних ситуаціях і самостійно вираховувати необхідну інформацію.

Підрозділам ставили окремі завдання: на ураження цілей, створення загороджувального вогню та осередків загорання на позиціях умовного противника з допомогою освітлювальних снарядів.

За словами командування бригади, всі розрахунки добре виконали поставленні завдання, але особливо відзначилися реактивники, які, отримавши потрібні координати, влучили у ціль із «похибкою 0-01».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Навчання та тренування, Новини