ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Хода мужності»: у Тернополі зустріли з ООС артилеристів

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Листопада 2019, 13:39 2

Сьогодні, 27 листопада, у Тернополі пройшла «Хода мужності» – урочистий марш містом артилеристів місцевої окремої артилерійської бригади оперативного командування «Захід», які цими днями повернулися з району проведення ООС на території Донецької та Луганської областей. Військовослужбовці прибули до місця постійної дислокації військової частини у повному складі, з технікою та озброєнням — без бойових утрат. Участь у дійстві взяли понад півтори тисячі захисників України, котрі планово були виведені з українського Донбасу та повернулися до рідних домівок.

Під час ходи артилеристи зупинилися біля меморіальної стели та вшанували загиблих Героїв, які у різні роки віддали життя за незалежність України. Армійці пройшли центральними вулицями Тернополя з бойовим прапором бригади до палацу культури «Березіль», де їх зустріли командувач військ ОК «Захід» генерал-лейтенант Олександр Павлюк, представники місцевої, обласної влади, духовенства, волонтери та містяни.

– Особовий склад військової частини з честю виконав поставлені завдання. Бригада понад рік перебувала на загрозливих напрямках лінії зіткнення. Поки артилерійські підрозділи перебували у районі проведення операції, у противника не було бажання застосовувати великий калібр, оскільки могли отримати гідну адекватну відповідь, – зазначив командувач військ ОК «Захід» генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Найкращих військовослужбовців артилерійської бригади було відзначено нагородами Міністра оборони України та начальника Генерального штабу Збройних Сил України.

Найближчим часом військовослужбовців артбригади чекають відпустки, а згодом артилеристи відновлюватимуть боєздатність і проходитимуть вишкіл на бойове злагодження.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини