ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Естонія підтримує рух України в НАТО та ЄС

Прочитаєте за: 2 хв. 26 Листопада 2019, 14:58 1

Естонія продовжує підтримувати територіальну цілісність України. Також ця країна підтримує рух України у бік НАТО та Європейського Союзу. Таку заяву зробила президентка Естонії Керсті Кальюлайд під час спільного брифінгу з українським лідером Володимиром Зеленським за підсумками їхньої зустріч. Відео брифінгу опублікувала пресслужба Офісу Президента України.

«Важливо рухатися у політичний бік вирішення конфлікту. Водночас ми не повинні дати міжнародній спільноті забути, що це не внутрішній конфлікт, в якому є винними дві сторони. Ми маємо справу з агресією, де одна сторона – агресор, а друга – жертва. Маємо справу з частковою анексією території України та з агресією», – наголосила  Керсті Кальюлайд.

Також вона закликала міжнародну спільноту продовжувати робити кроки, що підтримують територіальну цілісність і суверенітет України.

«Естонія продовжує підтримувати Україну та її амбіції у бік НАТО та Європейського Союзу. Так, це займе час. Але обидві міжнародні організації повинні залишатися відкритими для України», – підсумувала Керсті Кальюлайд.

Зі свого боку Володимир Зеленський зазначив, що вони зустрічаються з Керсті Кальюлайд учетверте в цьому році, й це «свідчить про високу динаміку українсько-естонських відносин».

«Наші країни об’єднують спільні цінності, спільні позиції та спільні виклики з ключових питань європейського та міжнародного порядку денного. Я дуже ціную вашу особисту увагу до України, чітку позицію щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України», – зазначив глава Української держави та подякував за рішення про невизнання Естонією російських паспортів, які незаконно видаються громадянам України на тимчасово окупованому Донбасі.

Читайте нас в Telegram