ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Резерв десанту повернувся додому з новим досвідом

Військовий вишкіл
21 Листопада 2019, 13:26
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

250 резервістів оперативного резерву першої черги завершили навчальні збори у 25-й окремій повітрянодесантній бригаді, що на Дніпропетровщині. Під час двотижневих зборів резервісти здійснили десантування парашутним та безпарашутним способом, а також виконали  нічні та денні стрільби зі штатного озброєння БМП-2 і стрілецької зброї.

Крім цього, резервісти відновили знання із тактики ведення бою та навички з евакуації умовно пораненого з «червоної зони» і надання домедичної допомоги при травмах та пораненнях.

Після проведення відповідної підготовки, резервісти здійснили стрибки з вертольота Мі-8 з висоти 600 метрів, а ті, хто виконував свій перший стрибок – 800 метрів. Крім цього, було відпрацьовано безпарашутне десантування із вертольота Мі-8 за допомогою системи «КАНАТ» з висоти 20 метрів.

Переважна більшість учасників зборів мають бойовий досвід і воювали у складі бригади, проте із задоволенням беруть участь у зборах оперативного резерву першої черги.

Молодший сержант Олександр Малофеєв 2014-го у складі бригади визволяв Слов’янськ, перше поранення дістав під Ямполем, друге – на Бутівці. У зборах ОР-1 бере участь не вперше, розповідає що із нетерпінням чекав на виклик з військкомату.

– Навчання – необхідні. Адже шостий рік іде війна, все дуже сильно змінилося. Я особисто демобілізувався 2015-го. Озброєння змінилося, професійні навички військовослужбовців бригади суттєво підвищилися – контрактники 25-ки привозять зі змагань перші місця. Бригада дуже багато чому навчилася і набула величезного досвіду, тому є сенс сюди приїжджати і переймати цей досвід. Ми чекаємо на збори, із задоволенням беремо в них участь, тому що у цьому є потреба. Війна триває й існує велика загроза «гарячої фази», і про це слід пам’ятати. Треба готуватися, адже поважають сильних, і досвід Сирії показує, що окрім нас самих, державу ніхто ззовні захищати не буде, – ділиться враженнями від зборів Олександр Малофеєв.

Кореспондент АрміяInform

Слов’янськ, Костянтинівка та Дружківка: Володимир Зеленський заслухав доповідь Віктора Ніколюка
Слов’янськ, Костянтинівка та Дружківка: Володимир Зеленський заслухав доповідь Віктора Ніколюка

Президент Володимир Зеленський заслухав доповідь командувача оперативного угруповання «Схід» Віктора Ніколюка про ситуацію на ключових ділянках фронту.

Ворог найбільше атакував на Слов’янському та Костянтинівському напрямках — Генштаб ЗСУ
Ворог найбільше атакував на Слов’янському та Костянтинівському напрямках — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 63 рази атакував позиції Сил оборони.

«Духами бризкав, щоб не смерділо»: полонений росіянин розповів, як жив поруч із мертвим побратимом
«Духами бризкав, щоб не смерділо»: полонений росіянин розповів, як жив поруч із мертвим побратимом

Російський військовополонений Антон Рождєствєнський розповів, як майже місяць жив у бліндажі поруч із тілом загиблого побратима.

«Останній місяць в Одесі було чутно тривоги, не було чутно дронів» — речник ВМС
«Останній місяць в Одесі було чутно тривоги, не було чутно дронів» — речник ВМС

Практично все, що заходило з морського напрямку, збивали безпосередньо в морі.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Бойовий медик

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Olx Технік, військовослужбовець | Військова частина А2166

від 26000 до 56000 грн

Львів, Львівська область

WorkUa Комендор

від 21000 до 50000 грн

Київ

Військова частина А4269

RobotaUa Водій Кат С, військовослужбовець

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

WorkUa Стрілець

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

RobotaUa Офіцер штабу

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

ПУБЛІКАЦІЇ