ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Штурманський планшет: основними розробниками АРМ та його геоінформаційного програмного забезпечення є вітчизняні виробники

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Листопада 2019, 13:40

У Вінниці відбулась зустріч представників Центру аеронавігаційного забезпечення авіації Збройних Сил України з представниками європейської філії американської компанії Zebra Technologies Europe Limited, яка є відомим у світі розробником мобільних комп’ютерів. У Центрі журналістові АрміяInform розповіли, що триває робота щодо створення так званого штурманського планшета, і саме ця компанія українськими аеронавігаторами розглядається як перспективний постачальник технічних засобів.

– Наразі триває створення автоматизованого робочого місця штурмана АРМ-Ш, який є носієм електронних документів аеронавігаційної інформації, – зазначає начальник ЦАНЗ полковник Андрій Кучер. – Основними розробниками АРМ та його геоінформаційного програмного забезпечення є вітчизняні виробники. Що ж стосується самого планшета, то це має бути якісний продукт відомого виробника, а не, припустимо, зібраний в Україні з китайських комплектуючих гаджет. Тому до вибору постачальника ми підходимо дуже серйозно, і якщо Zebra Technologies і розглядається нами як перспективний постачальник, то це – насправді солідний партнер та відомий бренд.

Представники компанії Zebra Technologies Europe Limited продемонстрували українським військовим модельний ряд планшетних комп’ютерів та допоміжного обладнання до них. Наші навігатори переконалися в тому, що вони відповідають заявленим Центром технічним характеристикам та ступеню захищеності MIL STD 810G. Йдеться про корпоративні планшетні комп’ютери з дисплеями діагоналлю 8 та 10 дюймів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook